Переможцем нацвідбору на дитяче «Євробачення-2018» стала Даріна Красновецька з Вінниці

Facebook

Про це йдеться на сайті телеканалу «UA: Перший».

Вона перемогла з україно-англомовною піснею Say love («Кажу любов), слова до якої написали  Михайло Клименко, Володимир Шариков, Даріна Красновецька музику – Михайло Клименко і Даріна Красновецька.

До участі в нацвідоборі на дитяче «Євробачення-2018» вона виступала як Дарина Красновецька. Понад п’ять років Дарина Красновецька займається вокалом у творчій майстерні «Зоряна мрія» міського Палацу мистецтв у Вінниці. У 2016 році дівчина брала участь у вокальному талант-шоу «Голос. Діти» на «1+1», два роки поспіль бере участь у дитячому фестивалі «Чорноморські ігри», де в 2017 році здобула перемогу у номінації «Дівчата (молодша група)», а в 2018-му – перемогла у категорії «Дівчата (середня група)».

Дарина Красновецька любить малювати, подорожувати, займається сучасними танцями та вміє грати на фортепіано. У майбутньому хоче стати відомою співачкою не тільки на території України, а й в усьому світі. Дівчина переконана, що перемога у нацвідборі – це важливий крок до великої мрії, повідомляє прес-служба НСТУ. 

Визначення переможця з-поміж 10 фіналістів  відбувалося за результатами оцінювання журі та з урахуванням дорадчого голосу від глядачів, які голосували онлайн. 

До складу журі ввійшли фронтмен відомого українського гурту «Антитіла» Тарас Тополя, членкиня правління Суспільного мовника України та співачка Олександра Кольцова, співак та композитор LAUD, співачка й переможниця багатьох міжнародних вокальних конкурсів Софія Куценко, а також народна артистка України Марія Бурмака, яку було обрано головою суддівського складу.

Раніше Національна суспільна телерадіокомпанія України заявила, що проведе відбірковий етап на дитяче «Євробачення-2018» онлайн та сподівається, що уряд виділить фінансування, щоб сплати річні членські внески до Європейської мовної спілки.

comments powered by Disqus