Оприлюднили кліп на пісню «Відкривай», яку Олександр Балабанов заспіває на дитячому «Євробаченні»

Над створенням відео працював директор департаменту маркетингу та реклами Суспільного Сергій Кривошея.

Для Олександра Балабанова цеперший професійний кліп. Героїнею кліпу стала Аугустина Тю.

Загалом знімальна група побувала на більше ніж 15 локаціях. Основні зйомки відбулися на Подолі, у центрі Києва й на Київському водосховищі.

«Якщо говорити про сенси, то в пісні їх чимало, хоча вона й здається текстуально простою. Працюючи над ідеєю кліпу, я хотів, щоб і в музичному відео була певна багатошаровість, яка б відкривала (Відкривай!) можливості для різних інтерпретацій. На поверхні — історія героя, який переїжджає до нового міста, відкриває його для себе завдяки дівчинці-героїні, з якою в них зав’язуються дружні (а можливо, і більше) стосунки. Другий — провокативний шар — показує, як пісня пробивається до підсвідомості головної героїні й виводить її зі стану «коми» (до речі, необов’язково клінічної). І нарешті третій шар, його закладали в зміст пісні власне її автори — це історія про відкриття світу, відкриття себе світові, відкриття міста й красивих, щирих та розумних людей. Це історія про щирість, про справжні людські стосунки, відчуття одне одного. Це історія про те, що рано чи пізно COVID (чи щось інше глобальне, що нас увесь час обмежує, змушує закритися в собі) закінчиться, світ відкриється й по-новому відкриє себе. Відчує себе талановитим розумним підлітком, який дивиться на світ широко розплющеними очима», пресслужба Суспільного цитує слова режисера кліпу Сергія Кривошеї.   

Нагадаємо, дитяче «Євробачення» у 2020 році відбудеться 29 листопада у Варшаві (Польща). Польський суспільний мовник (Telewizja Polska) прийматиме «Дитяче Євробачення» вдруге поспіль . У 2019 році конкурс проходив у місті Глівіце (Польща). 

Цього року у конкурсі візьме участь 13 конкурсантів. Через пандемію організатори не зможуть їх запросити у Варшаву для змагань, тому юні співаки виступатимуть у студіях своїх країн.

Україну представлятиме переможець національного відбору на дитяче «Євробачення» Олександр Балабанов. Він виконуватиме пісню «Відкривай». Постановкою номера для дитячого «Євробачення» займатиметься Олександр Братковський. 

Фото: пресслужби Суспільного

comments powered by Disqus