На «UA:Суми» стартував проект про стиль, моду і здоров’я

Про це йдеться на сайті «UA:Суми».

«Ми розпочинаємо новий стильний проект на UA:Суми. У першому випуску програми “Стиль’ОК”:
– капсульний гардероб, або як бути стильним, не витрачаючись
– зимовий make-up: основні правила і секрети
– струнка весна: комплекс вправ для швидкого схуднення
– життя втратило фарби, а робота віднімає всі сили – у поміч поради психолога Дар’ї Черенщикової», – зазначено в анонсі до програми, яка вийшла в ефір 15 січня.

Начальник відділу програм телеканалу «UA:Суми» Крістіна Бондаренко розповіла сайту «Суспільне мовлення», що наразі програму «Стиль’ОК» випустили як пілот.

«Надалі будемо її трансформувати, покращувати, робити більш цікавою, масштабною і динамічною. Думаємо над новою назвою. Уже через два тижні можна буде побачити остаточний варіант з новою назвою. Швидше за все, всі аспекти залишаться такими ж, як і в першому випуску, тобто говоритимемо про стиль, фітнес, здоров’я інше», – пояснила Крістіна Бондаренко.

За її словами, ведуча Крістіна Члек працює над 30-хвилинною програмою упродовж тижня, інколи довше. До роботи над стильним проектом на «UA:Суми» Крістіна вела науково-просвітницьку програму «Світогляд», яку тимчасово прикрили. «Вона мій діамант», – зазначила начальник відділу програм телеканалу «UA:Суми».

Нагадаємо, 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу.Суспільне мовлення і радіомовлення створене на базі об’єднаної НТКУ, до складу якої ввійшли Національна радіокомпанія України, державна телерадіокомпанія «Культура» та всі обласні й регіональні державні телерадіокомпанії. 

Варто зазначити, що з 1 січня 2016 року обласна сумська телекомпанія вийшла в ефір під логотипом «UА: Суми». Свій ребрединг телекомпанія розпочала зі зміни контенту й, насамперед, формату новин, які є основним продуктом у сітках регіональних телеканалів.

comments powered by Disqus