На «UA: Першому» готують новий  спецпроект щодо воєнного стану

На «UA: Першому» готують новий спецпроект щодо воєнного стану

14:10,
29 Листопада 2018
1700

На «UA: Першому» готують новий спецпроект щодо воєнного стану

14:10,
29 Листопада 2018
1700
На «UA: Першому» готують новий  спецпроект щодо воєнного стану
На «UA: Першому» готують новий  спецпроект щодо воєнного стану
На телеканалі «UA: Перший» готують спецпроект про ситуацію в областях, де запроваджено воєнний стан.

Про це у коментарі «Детектор медіа» розказав голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

«Ми робитимемо включення та подаватимемо ситуацію по кожній з областей. Адже відчуваємо, що вона різна у кожному регіоні і кожен діє  сам по своєму. Місцева влада збирає прес-конференції і щось говорить. І ми хочемо зв’язатись із кожною областю і вивести коротке резюме про ситуацію в ефір», – сказав він.

Хронометраж проекту 3 години.

Також, у своєму проекті суспільний мовник не лише намагається подавати  ключову інформацію щодо воєнного стану, а й розвінчувати стереотипи. Такі теми обговорюватимуться у програмі «Тема дня». Поки що  інших нових проектів щодо ситуації з воєнним станом НСТУ не планує.

Нагадаємо, 26 листопада спеціальне програмування на каналі «UA: Перший» підвищило частку аудиторії слоту у вісім разів. У цей день три телеканали суспільного мовлення «UA: Перший», «UA: Крим» та «UA: Культура» цілий день мовили у режимі спецефіру, щоб оперативно висвітлити події, пов’язані із агресивними діями російських прикордонних кораблів щодо українських в Азовському морі. Протягом ефіру були скасовані всі випуски реклами.

28 листопада, з дня публікації в «Голосі України» набрали чинності закон і указ президента про введення воєнного стану. Він запроваджується в десяти областях, що межують із Російською Федерацією, Придністров’ям (Молдовою) та Чорноморським узбережжям, і триватиме 30 діб до 14:00 26 грудня

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду