На «UA: Першому» готують новий спецпроект щодо воєнного стану

Про це у коментарі «Детектор медіа» розказав голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

«Ми робитимемо включення та подаватимемо ситуацію по кожній з областей. Адже відчуваємо, що вона різна у кожному регіоні і кожен діє  сам по своєму. Місцева влада збирає прес-конференції і щось говорить. І ми хочемо зв’язатись із кожною областю і вивести коротке резюме про ситуацію в ефір», – сказав він.

Хронометраж проекту 3 години.

Також, у своєму проекті суспільний мовник не лише намагається подавати  ключову інформацію щодо воєнного стану, а й розвінчувати стереотипи. Такі теми обговорюватимуться у програмі «Тема дня». Поки що  інших нових проектів щодо ситуації з воєнним станом НСТУ не планує.

Нагадаємо, 26 листопада спеціальне програмування на каналі «UA: Перший» підвищило частку аудиторії слоту у вісім разів. У цей день три телеканали суспільного мовлення «UA: Перший», «UA: Крим» та «UA: Культура» цілий день мовили у режимі спецефіру, щоб оперативно висвітлити події, пов’язані із агресивними діями російських прикордонних кораблів щодо українських в Азовському морі. Протягом ефіру були скасовані всі випуски реклами.

28 листопада, з дня публікації в «Голосі України» набрали чинності закон і указ президента про введення воєнного стану. Він запроваджується в десяти областях, що межують із Російською Федерацією, Придністров’ям (Молдовою) та Чорноморським узбережжям, і триватиме 30 діб до 14:00 26 грудня

comments powered by Disqus