На Суспільному презентували кліп учасниці від України на дитяче «Євробачення-2018» Даріни Красновецької (ВІДЕО)

suspilne.media

Відео створювала команда розважального напряму НСТУ, про це йдеться  на сайті «UA: Суспільне мовлення».

«Ми не хотіли робити занадто складних постановок, щоб не відволікати увагу від молодої артистки та потужного меседжу пісні. Перевага Даріни в її природності та невимушеності. Вона співає від щирого серця і рухається саме так, як відчуває музику та слова пісні. Даріна – "амбасадор любові", тож у відеокліпі творча команда намагалася зробити акцент саме на виконавиці, підкреслити її сильний вокал, передати настрій та емоцію, яку відчуває Даріна під час співу», – сказала членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальна за розважальний напрям мовлення, Олександра Кольцова.

Даріна Красновецька розповіла, що для відео їй зробили гарну зачіску, пошили яскравий костюм і придумали надзвичайно крутий рупор, який спеціально пофарбували у червоний колір. «Рупор підкреслює ідею пісні, він допомагає мені закликати людей з усього світу відмовитися від війни і об’єднатися заради великого та світлого почуття любові. Я дуже сподіваюся, що людям сподобається моє відео»,– зазначила вона.

Над костюмом представниці від України на дитячий конкурс для відеокліпу працювала стилістка та дизайнерка Леся Патока, яка очолює напрям стилю на Суспільному. На телеканалі повідомили, що спеціально для зйомок кліпу дизайнерка розробила образ у червоно-білих кольорах, який підкреслює тематику та настрій конкурсної пісні Say Love, що в перекладі з англійської мови означає «Скажи любов».

Нагадаємо, 10 вересня в результаті нацвідбору стало відомо, що 11-річна вінничанка Даріна Красновецька представлятиме Україну на міжнародному конкурсі дитяче «Євробачення-2018», що пройде 25 листопада 2018 року в Мінську (Білорусь).

Визначення переможця з-поміж 10 фіналістів  відбувалося за результатами оцінювання журі та з урахуванням дорадчого голосу від глядачів, які голосували онлайн. 

До складу журі ввійшли фронтмен відомого українського гурту «Антитіла» Тарас Тополя, членкиня правління Суспільного мовника України та співачка Олександра Кольцова, співак та композитор LAUD, співачка й переможниця багатьох міжнародних вокальних конкурсів Софія Куценко, а також народна артистка України Марія Бурмака, яку було обрано головою суддівського складу.

Раніше Національна суспільна телерадіокомпанія України заявила, що проведе відбірковий етап на дитяче «Євробачення-2018» онлайн та сподівається, що уряд виділить фінансування, щоб сплати річні членські внески до Європейської мовної спілки.

comments powered by Disqus