На посаду голови правління Суспільного допустили 13 претендентів

7 квітня наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України оголосила претендентів на посаду голови правління, яких допустила до участі в першому етапі конкурсного відбору.

Таке рішення наглядова рада НСТУ  прийняла на засіданні. Напередодні це питання було розглянуто на комітеті з питань призначень і винагород наглядової ради НСТУ.

Голова наглядової ради НСТУ Світлана Остапа сказала, що на посаду голови правління Суспільного заяви і документи подали 15 осіб, ще один кандидат подав неповний пакет документів після 16:00 1 квітня. Із них наглядова рада допустила до конкурсу 13 претендентів, 3 кандидатів не допустила.

Список кандидатів на посаду голови правління НСТУ, допущених до першого етапу конкурсного відбору:

Олександр Бабуров

Олександр Бутко

Олег Валуйсков

Іван Гришин

Віталій Докаленко

Лілія Дутка

Олександр Зирін

Євген Каленський

Олександр Коваленко

Леся Сакада

Оксана Цибуля

Микола Чернотицький

Андрій Шаповалов

До першого етапу конкурсного відбору не допущені Антон Веселов (не підтверджено 5-річний трудовий стаж на керівній посаді) і Василь Філімон (не вистачає стажу на керівній посаді).

Також до конкурсу не допустили Юрія Костюка. Світлана Остапа зазначила, що це саме Юрій Костюк надіслав неповний пакет документів після 16:00 1 квітня.

Пакети документів приймалися з 2 березня до 1 квітня включно з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 13:00 та з 14:00 до 16:00 години, за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, кімната 309 та/або на адресу електронної пошти: n.rada.nstu@gmail.com; телефон для довідок 380 (44) 239-62-06. Кінцева дата прийому документів – 16:00, 01 квітня 2021 року.

До 1 травня наглядова рада НСТУ проведе конкурс, на якому заслухає програми розвитку та голосуватиме за претендентів.

Нагадаємо, 2 березня наглядова рада НСТУ оголосила конкурс на зайняття посади голови правління Суспільного мовника та затвердила умови проведення конкурсу. Прийом документів від кандидатів завершився 1 квітня о 16:00. Станом на цей час до наглядової ради надійшло 15 заяв (з додатками) від кандидатів на посаду голови правління АТ «НСТУ» для участі в конкурсі.

comments powered by Disqus