На каналі «UA: Культура» упродовж тижня перед другим туром виборів виходитиме спецпроект «Культура дебатів»

Про це йдеться на фейсбук-сторінці «UA: Культура».

«Відсьогодні й по четвер о 19:25 дивіться на UA: Культура спецпроект «Культура дебатів». Yuri Makarov та Цареградская Елизавета разом із запрошеними експертами розставлять всі крапки над «ї» в непростому питанні цивілізованої політичної дискусії», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 квітня о 20: 00 в прямому ефірі на каналах Суспільного мовлення та «Українському радіо» мають стартувати дебати між кандидатами на пост Президента. Якщо один із кандидатів не прийде, то той кандидат, який прийде, зможе використати 60 хв. прямого ефіру. Якщо обоє кандидатів не прийдуть у студію Суспільного, тоді в ефір вийде документальний фільм «Амстердам» із бігучою стічкою: «Вибачте, кандидати на пост Президента України (прізвища, імена, по-батькові) не з‘явилися у студію для участі в теледебатах».

19 квітня о 21:20 на каналі «UA: Перший», «Українському радіо» та на всіх регіональних каналах Суспільного розпочнеться програма «Зворотний відлік», де Мирослава Барчук та Павло Казарін, разом з експертами влаштують справжню дискусію з кандидатом(-ами).

Варто зазначити, що чинний Президент, кандидат у президенти на виборах 2019 Петро Порошенко пообіцяв прийти на дебати на Суспільне 19 квітня о 20: 00.

У той же час кандидат у президенти Володимир Зеленський не дав згоди прийти на дебати у студію Суспільного, він сказав, що дебати з ним відбудуться 19 квітня о 19: 00 на НСК «Олімпійський».

Фото: фейсбук-сторінка «UA: Культура»

comments powered by Disqus