Леонід Кравчук вважає потрібним подати до суду на ВВС

На відкритому розширеному засіданні Міжнародного правозахисного руху «Світ без нацизму» Леонід Кравчук сказав, що вважає необхідним подати до суду на телеканал BBC за документальний фільм «Євро-2012: Стадіони ненависті» (Euro 2012: Stadiums of Hate), показаний 28 травня у програмі BBC Panorama.

«Я думаю, що цей фільм був створений на замовлення. Хто замовник, я не знаю, але виношую ідею, що нам треба подати в суд на ВВС», – сказав він.

«Україна не єдина держава, де це відбувається, ми маємо захищати свою честь і гідність», – вважає Л.Кравчук.

 Зауважимо, що документальний фільм ВВС викликав неабиякий ажіотаж довкола «проблеми» расизму в Україні та Польщі та самого суспільного мовника Великої Британії.

Коментуючи цей фільм, Володимир Хандогій, посол України у Великій Британії зауважив, що «в Україні є випадки поганої, нетолерантної поведінки, включаючи і расову неприязнь. Але вони є лише випадками. Ми повинні провести розслідування, щоб дістатися до першопричин цих випадків,  а не узагальнюючи, стверджувати про наявність расизму в Україні».

Натомість Олег Волошин, директор Департаменту інформаційної політики МЗС України, підкреслив, що «створення такого образу України є навмисними спробами ВВС зірвати футбольний турнір». 

Джерело: УНІАН

comments powered by Disqus