Консервативна партія Канади звинувачує СВС у недотриманні програмного плану

Два листи від Тома Лаківські (Tom Lukiwski) були надіслані до редакції мовника ще 23 квітня та 8 травня. Однак оприлюднити їх журналісти вирішили тільки зараз, коли тиск на корпорацію збільшився.

Як повідомлялося раніше,  єдиний незалежний мовник Канади СВС (Canadian Broadcasting Corporation) опинився на межі закриття. Основною причиною цього стало зменшення державного фінансування корпорації всупереч передвиборчим гарантіям консерваторів, які обіцяли навіть підвищити його фінансування.

Недостатній рівень фінансування подальшого розвитку корпорації аргументований тим, що СМ в країні планують перевести у статус «регіонального», тобто такого, що зосереджуватиметься на висвітленні лише економічного, політичного, культурного та суспільного життя країни.  

У свою чергу, працівники СВС не вважають ці зміни доцільними, наголошуючи на тому, що це суперечить основним засадам діяльності мовника, покликаного надавати своїй аудиторії комплексну інформацію та задовольняти всі її інформаційні потреби. Про це, власне, редакція і написала у листі до членів партії.

Тепер пан Лаківські під час листування з редакцією СВС дозволяє собі некоректний тон по відношенню до неї. «СВС досі залишається грошовою ямою, в якій панує бюрократія та марнотратство», – пише політик. Більше того, він зауважує, що «якби працівники СВС трохи менше переймалися своїм заробітком, а трохи більше – створенням контенту, який дійсно цікавий канадцям, вони не потребували б додаткових коштів».

Сама редакція СВС вважає ці закиди безпідставними та закликає інших політиків, а також населення підтримати інтереси єдиного суспільного мовника країни. 

Джерело: Friends of Canadian Broadcasting

comments powered by Disqus