Європейські посли стежать за ситуацією у суспільному мовнику Грузії

До групи дипломатів входять посли з держав-учасниць ОБСЄ. Діяльність групи безпосередньо пов’язана з євроатлантичною інтеграцією Грузії. Мета робочої групи – проконтролювати належне забезпечення умов для того, щоб усі політичні партії та кандидати «мали можливість поділитися своїми поглядами з виборцями і щоб перед виборами в усіх були рівні права».

«Хоча у проміжному підсумку можна сказати, що зараз медіа-середовище Грузії є менш поляризованим, ніж перед виборами 2012 року, що журналісти висвітлюють політичні події більш повноцінно, але також є певні проблеми. Робочій групі повідомили про те, що існують звинувачення, що на членів наглядової ради Georgian Public Broadcasting чинився тиск, у зв’язку з цим вони подали у відставку. Також робочій групі відомо про звинувачення щодо тиску на службу новин, окремих співробітників, керівництво, а також про присутність у відділі новин співробітників поліції», – зазначено в заяві дипломатів.

«Закликаємо сторони, в яких є конкретні скарги, звертатися до різних демократичних інституцій. Робоча група послів висловлює підтримку подальшому демократичному розвитку Грузії, зокрема, фундаментальним принципам вільних і справедливих виборів, рівного доступу до ЗМІ і поваги верховенства закону. Приєднуємося до всіх, хто закликає до зразкових виборів, і підтверджуємо нашу безперервну підтримку і дружність до грузинського народу», – також ідеться в заяві.

Джерело: Грузія Online
 

comments powered by Disqus