Джамала записуватиме симфонічну версію пісні «1944» у супроводі оркестру Українського радіо

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомив заслужений діяч мистецтв України,народний артист України художній керівник та головний диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України Володимир Шейко.

«Будемо писати розширену симфонічну версію пісню Джамали « 1944» для використання у новій кінострічці Ахтема Сейтаблаєва «Її серце» (виробництво Україна- Ізраїль), а також для можливого виконання під час виступу Джамали в рамках "Євробачення 2017"», – сказав Володимир Шейко.

За його словами, сьогодні, 14 березня о 19:00 у Великій концертній студії Будинку звукозапису Національної радіокомпанії України записуватимуть струнну секцію. Пізніше будуть записувати духовну секцію.

Нагадаємо, академічний симфонічний оркестр Національної радіокомпанії України (диригент Володимир Шейко) долучився до створення нового хіта гурту С.К.А.Й All My Love For You. Саме з цією піснею музиканти брали участь у національному відборі на «Євробачення-2017».

10 березня вийшов фільм-презентація про діяльність Симфонічного оркестру Українського радіо «Музичні колективи Українського радіо». У фільмі йдеться, зокрема, про гастрольний тур по Італії симфонічного оркестру Українського радіо 9, 10, 11 грудня 2017 року.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», у липні 2016 року Симфонічний оркестр та академічний хор Українського радіо виступили на двох головних фестивалях Тунісу і дали концерти для 15 тисяч глядачів.

comments powered by Disqus