Для «Євробачення-2017» відібрали 900 волонтерів

Про це йдеться на сайті «UA:Перший».

«Євробачення – дуже серйозний міжнародний конкурс. Те, як ми його проведемо, – обличчя України. А волонтери стануть частиною команди і разом з нами робитимуть цей конкурс. Тому ми дуже відповідально поставилися до їхнього відбору. Намагалися бути максимально строгими і критичними. До того ж з такою кількістю заявок, ми були просто зобов’язані були обрати найкращих», – зазначила менеджер волонтерів «Євробачення-2017» Ярослава Камінська.

Відбір волонтерів тривав трохи більше трьох місяців, було надіслано близько 12 тисяч заявок від потенційних волонтерів із 17 країн.

«Анкета кожного кандидата пройшла попередній відбір, після якого найкращим надсилалося запрошення на співбесіду. Причини відмови потенційним волонтерам були різними, але завжди полягали в невідповідності одному чи декільком з основних критеріїв відбору: володіння англійською або іншою іноземною мовою, можливість працювати щодня під час тижнів Євробачення-2017, досвід волонтерської роботи, вік кандидата (від 18 років) та мотивація», – зазначили в НСТУ.

Співбесіди тривали з1 по 25 березня у НСТУ, було запрошено понад 5 тисяч кандидатів. За результатами інтерв’ю було визначено напрямок роботи для кожного волонтера.

Волонтери працюватимуть з артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями міжнародного пісенного конкурсу, а також над телевізійним виробництвом Єврошоу, на бекстейджах й у фан-зонах.

62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» пройде в Києві, у Міжнародному виставковому центрі на лівому березі Дніпра, з 9 по 13 травня. Церемонія відкриття пісенного конкурсу відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі «Парковий», червона доріжка буде біля Маріїнського палацу. Євроклуб діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко «Євробачення» працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.

comments powered by Disqus