Дитяче «Євробачення-2019» пройде у польському місті Ґлівіце

Про це повідомляє офіційний сайт ЄМС.

Після перемоги польської співачки Роксани Венґєль на юніорському конкурсі 2018 року у Мінську, TVP виграла тендер на проведення дитячого «Євробачення» у 2019 році.

17-й дитячий конкурс «Євробачення» пройде у неділю, 24 листопада, в Arena Gliwice – одному з найбільших сучасних розважальних центрів Польщі. Місто та арена були вибрані суспільним мовником Польщі після перегляду кількох можливих локацій.

Очільник польського суспільного мовника Яцек Курський розповів «Польському радіо» про особливості арени.

«Для нас, у випадку Сілезії та міста Ґлівіце, вирішальними критеріями були масштаби регіону, факт, що це важливий у Польщі макрорегіон із чотирма мільйонами мешканців. Дуже важливе значення має якість залу, його доступність, модерність. Арена-Ґлівіце – це найсучасніший об’єкт у Польщі, де відбуваються великі заходи, у тому числі також спортивні», – сказав Яцек Курський.

Історичний регіон Сілезія складається з двох частин: Нижньої Сілезії і Верхньої Сілезії, розташованих уздовж річки Одер. Цей регіон багатий природними ресурсами і відомий своєю дивовижною культурою, спадщиною і різноманітністю.

Польща вперше взяла участь у дитячому «Євробаченні» в 2003 році, в цілому її представник виступав на конкурсі п'ять разів. Польща повернулася на дитяче «Євробачення» у 2016 році після 11-річної перерви.

Нагадаємо, 25 листопада представниця від Польщі14-річна  Роксана Вієгель із піснею Anyone I Want to Be перемогла на дитячому «Євробаченні-2018» у Мінську (Білорусь). Це перша перемога польського представника у дитячому «Євробаченні». Конкурсантка від України Даріна Красновецька отримала 4 місце (182 бали). Вона виконувала україно-англомовну пісню Say love («Кажу любов»).

Фото: сайт gliwice.eu

comments powered by Disqus