25 квітня о 15.00 на «Детекторі медіа» - чат з Зурабом Аласанією

25 жовтня о 15.00 на http://chat.detector.media/ відбудеться чат-конференція за участю генерального директора Національної телекомпанії України Зураба Аласанії на тему: «Проблеми реформування державного мовлення в суспільне».

До обговорення пропонуються питання: які шанси створити юридичну особу Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» 2016 року; чи справді на «UA: Першому» впали рейтинги; чи відбулися зміни редакційної політики на всіх ДТРК, які увійдуть до складу Суспільного; причини скандалу, пов’язаного зі зверненням пленуму НСЖУ до прем’єр-міністра з вимогою звільнити Зураба Аласанію із займаної посади та ін.

Ці та інші питання пропонуємо обговорити з Зурабом Аласанією 25 квітня.

Свої запитання ви можете вже зараз ставити в коментарях до цього анонсу.

Біографічна довідка:

Народився 3 січня 1965 р. у м. Сухумі.

У 1989 році Зураб Аласанія закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «промислово-цивільне будівництво». 

У 1997 був прийнятий на роботу в студію «Телемак» м.Харкова, випускав авторську програму «Телебачення сьогодні», працював кореспондентом інформаційної програми «День за днем», ведучим політичного ток-шоу «Поле брані». 

З 1999 року працює в телерадіокомпанії «Симон»  м.Харкова журналістом програми «Одного разу»; з цього ж року випускав авторську публіцистичну програму «Об'єктив-но». 

У 2000 році Зураб Аласанія став співзасновником і директором медіа-групи «Об'єктив».

У 2006 році пан Аласанія заснував агентство «МедіаПорт» і тижневик «MediaPost». 

5 липня 2005 року був призначений директором Харківської обласної державної ТРК, де пропрацював до 4 червня 2010 року.

У 2013 році став одним із засновників і журналістів Hromadske.tv. Заслужений журналіст України (2005 р.)

comments powered by Disqus