Симфонічний оркестр Українського радіо провів гастрольний тур по Італії

Про це на своїй сторінці у Facebook написав заслужений діяч мистецтв України,народний артист України художній керівник та головний диригент Заслуженого академічного симфонічного оркестру Національної радіокомпанії України Володимир Шейко.

«Однією з масштабних кульмінацій був виступ у Римі на честь святкування 80-ччя Понтифіка папи римського Франциска. Оркестром було виконано 9 симфонію Л.ван Бетховена разом із Міжнародним Хором та італійськими солістами під керуванням Маестро Джакобо Сіпарі. Концерт відбувся у величному храмі Санта Марія ін Арачелі, що знаходиться на самій вершині Капітолійського пагорбу, звідки, власне й розпочинався Рим», – написав він.

За словами пана Шейка, подія мала медійний розголос, концерт «Молитву за мир» у центрі Рима на капітолійському пагорбі в церкві Santa Maria in Aracoeli знімало італійське телебачення,  у залі було 2000 глядачів.

Концерт «Молитва за Мир» українського оркестра відбувся під керівництвом італійського диригента Джакобо Сіпарі.

«Вітальне слово мали честь виголосити : Даніель Манчіні - Посол Італії у Ватикані, та Євген Перелигін - Посол України в Італії. Запрошення нашого оркестру до участі у такій знаковій міжнародній події є великою честю як для нас , так і для України вцілому», – зазначив диригент.  

«Чи можна вразити вишукану італійську публіку? - ТАК, якщо грає Національний симфонічний оркестр українського радіо та телебачення», – написав у Facebook посол України в Італії Євген Перелигін.

10 грудня Симфонічний оркестр Українського радіо у місті Терні виконав велику програму з творів Петра Чайковского: його «Патетичну» Шосту симфонію, «Італійське капричіо» та скрипковий Концерт з чудовим американським скрипалем Стефаном Міленковичем, передає Володимир Шейко.

«Знімав канал Visioninmusica та регіональне телебачення. Домовились про передачу усіх матеріалів для нашого ТБ"Культура"»,  – додав він.

 Володимир Шейко і Джакобо Сіпарі

11 грудня оркестр закривав Міжнародний конкурс вокалістів у м. Равелло під головуванням світової оперної зірки 70х- 2000-х Каті Річареллі, де українці виконали велику оперну програму з 14 фіналістами та отримали запрошення на подальшу співпрацю з провідними театрами та оперними фестивалями Італії, серед яких, наприклад, Театро Сан Карло, Фестиваль Пуччіні, поділився враженнями Володимир Шейко.

Нагадаємо, у липні 2016 року Симфонічний оркестр та академічний хор Українського радіо виступили на двох головних фестивалях Тунісу і дали концерти для 15 тисяч глядачів.

comments powered by Disqus