Радіо «Промінь» запускає п’ять авторських програм для молоді

Про це сайту «Суспільне мовлення» повідомила автор і керівник проекту Ярина Скуратівська.

«Щобудня о 17:10 свій авторський погляд із різних тем озвучуватимуть п’ятеро журналістів радіо «Промінь». Орієнтуючись на молодь, у програмах закладено багато музики, інтерактиву та контраверсійних питань. Головний акцент у цій лінійці на авторах. Вони різні – і за досвідом, і за підходом до роботи, але ж радіо це, в першу чергу, впізнаваний автор програми, а не конвеєр нерозрізнених голосів. Формат програм максимально наближений  до молодіжного – оформлення, музика, подача і теми програм», – розповіла вона.

 Ярина Скуратівська 

По понеділках о 17:10 Ярина Скуратівська вестиме авторську програму про читання, критику та авторів «Пазли». У вівторок Мирослава Соколова робитиме кулінаре шоу «Смак життя». У середу Ольга Бабчук запрошуватиме гостей, щоб у прямому ефірі прочитали лекцію у «Студії у студії». В четвер Галина Бабій розповідатиме про відомі роди у програмі «Династії». Вона планує щоразу запрошувати двох гостей, представників молодшого і старшого покоління, щоб обговорити, з якими мірками підходимо до заслуг батьків і успіху дітей. Наймолодша авторка проекту – Віра Сивачук – буде автором програми «Ідеалісти», яка виходитиме щоп’ятниці. В ній журналістка підніматиме теми про стартапи, ноу-хау та інші нововведення. Тягнутиме до себе молодих, вважає пані Скуратівська.

Всі програми йтимуть наживо, слухачі матимуть можливість телефонувати у студію та спілкуватися з гостями. Слухати програми в ефірі онлайн можна на сайті «Променя». 

За її словами, ідея проекту «Авторський простір» виникла знизу, в самих журналістів. Наразі керівництво сприяє оновленню контенту.

Галина Бабій 

«Ми сподіваємося на повне перезавантаження радіо. Потрібно провести ребрендинг, змінити назву радіо, щоб молодь шукала нас в інтернеті, заходила на наш сайт», – зазначила Ярина Скуратівська.

Нагадаємо, радіо «Промінь», визначений законом як молодіжний інформаційно-музичний канал блокового типу, почав формувати нову сітку мовлення, відповідно до вимог переходу на Суспільне мовлення і бачень колективом молодіжного формату. Першим кроком став запуск ранкового ток-шоу «Підйомна сила».

Заступник директора виконавчого «Українського радіо», відповідальний за канали «Промінь» і «Культура» Сергій Фісюн зазначив, що найближчим часом відбудеться омолодження та осучаснення формату і подачі матеріалів на двох радіоканалах. За його словами, найбільше змін відбудеться на «Промені». Через 2-3 місяці варто чекати на нову назву радіо.

comments powered by Disqus