Гендиректор ОТР: «Керівник каналу – це професійний жебрак»

11:40,
3 Серпня 2013
2039

Гендиректор ОТР: «Керівник каналу – це професійний жебрак»

11:40,
3 Серпня 2013
2039
Гендиректор ОТР: «Керівник каналу – це професійний жебрак»
Гендиректору громадського телебачення Росії Анатолію Лисенко вкотре довелося говорити про брак коштів. Чуйний голова Росдруку Михайло Сеславінський особисто пожертвував каналу 100 тис. рублів. Але Лисенко зауважив, що така сума «не врятує батька російської демократії». 

– А кредит в 300 млн рублів, виділений днем ​​пізніше «Внешэкономбанком», врятує?

– Тепер, я думаю, ми увійдемо в нормальне русло. Справа в тому, що люди, що встановлювали нам початкову суму, прорахувалися. Її отримали, виходячи з фінансування телеканалу «Зірка». Але забули: «Зірка» вже мала технічну базу, значну допомогу у вигляді відомчої реклами і послуг Міноборони майже на мільярд рублів. І замість 2,5 млрд ми отримали 1,5. Тепер добираємо.

– Як кредит повертати будете? Адже реклами у вас немає.

– Ну, за три роки нашкрябаємо. Будемо економити.

– Здається, Лисенко тільки й ходить із простягнутою рукою...

– Є таке. Я давно зрозумів, що керівник – це професійний жебрак. Ми з Олегом Табаковим, який є головою нашої громадської ради, жартома називаємо одне одного Шариком і котом Матроскіним. Пишемо листи, ходимо всюди... Найбільше мене в цій ситуації вражає рівень злоби наших критиків. Ми працюємо 2 місяці. А лаяти нас почали ще до початку мовлення: мовляв, оскільки гроші на ОТР дає держава і керівництво призначається президентом, то це буде сервільне телебачення. На мою думку, в цьому нас ніхто не може дорікнути.

Старомодне? Точно. Але я не можу сказати, що це дуже погано. Ми намагаємося робити спокійне телебачення з обговоренням проблем. Я не вважаю, що громадське телебачення – те, де кричать: «Геть!», – і обов'язково показують фото Навального.

– Інший би махнув рукою: грошей мало, шишок багато.

– Може, тому вони мене і призначили? Знають, що упертий... Хоча, напевно, з великим задоволенням я б знову писав колонки для «Собеседника».

Ольга Сабурова, Собеседник.Ru

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Сергій Кузнецов/РИА Новости
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду