8 вересня – 2 жовтня – вебінарів для медійниць та медійників Суспільного (ПАТ «НСТУ»).
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
8 вересня – 2 жовтня – вебінарів для медійниць та медійників Суспільного (ПАТ «НСТУ»).
Про це йдеться на сайті Інституту розвитку регіональної преси (ІРРП).
Кожен вебінар триватиме до 3 годин – з 11:00 до 12:30 та з 13:30 до 15:00. Тривалість вебінару може бути зменшена, про що ми повідомимо окремо.
08 вересня – Анастасія Борема з Bihus.Info розкриє секрети SMM в розслідувальних (і не лише) редакціях, а також розповість як журналістці/у ефективно співпрацювати з SMM-никами та SMM-ницями.
11 вересня – Антон Кушнір з Лабораторії цифрової безпеки розкаже як мінімізувати цифрові ризики та покращити захист своїх цифрових пристроїв.
15 вересня – Віта Думанська та Ігор Фещенко з громадського руху «ЧЕСНО» навчать ефективно використовувати інструменти та ресурси «ЧЕСНО» під час виборчого процесу.
18 вересня – Анжела Підхомна з YouControl навчить аналізувати кандидатів, партії та їхні зв’язки за допомогою системи YouControl.
22 вересня – Анатолій Остапенко з «Телебачення Торонто» навчить шукати інформацію в соціальних мережах і покаже як робити інстаграм-розслідування.
25 вересня – Любомира Ремажевська зі «Схем» та Людмила Панкратова з ІРРП розкажуть як зробити “непробивним” розслідування, аналітику і навіть новину на складну тему, щоб доказів було вдосталь, а матеріал лише став кращим (допублікаційна юридична експертиза та фактчекінг).
29 вересня – Тетяна Юзвяк з громадянської мережі «Опора» розкриє юридичні аспекти виборчого процесу 2020 року, які точно варто знати журналіст(к)ам.
02 жовтня – Валерія Єгошина та Кирило Лазаревич зі «Схеми: корупція в деталях» розкажуть, що треба знати про командну, професійну, безпечну та ефективну взаємодію оператора та журналіста.
До участі запрошуються журналіст(к)и та інші працівниці/ки філій ПАТ «НСТУ».
Для участі необхідно заповнити анкету – http://bit.ly/webinars-for-Suspilne.
У анкеті потрібно обрати вебінар або вебінари, які бажаєте прослухати. Анкету можна заповнити кілька разів.
Відібрані учасниці/ки отримають запрошення з посиланнями на ZOOM-конференції завчасно (щонайменше в переддень вебінарів).
Організатори залишають за собою право повідомити результати лише відібраним учасникам та не пояснювати причин такого рішення.
Учасниці/ки Школи розслідувань для журналістів/ок філій АТ «НСТУ» беруть участь у вебінарах на позаконкурсній основі. Також 13 жовтня вони візьмуть участь у вебінарі з Федором Сидоруком та Євгенією Моторевською, під час якого відбудеться обговорення результатів роботи над розслідуванням, підготовленими в результаті І модулю Школи розслідувань та циклу вебінарів.
Форма навчання – онлайн, платформа ZOOM.
Необхідна техніка – стабільний інтернет, ноутбук, комп’ютер або планшет.
Участь безкоштовна.
Додаткові запитання надсилайте на електронну адресу olexandrvoloshyn199@gmail.com або звертайтеся за номером телефону +38 (098) 24-717-34.
Контактна особа – Олександр Волошин.