Новорічне програмування підвищило показники «UA: Першого»

Новорічне програмування підвищило показники «UA: Першого»

10:14,
3 Січня 2019
6542

Новорічне програмування підвищило показники «UA: Першого»

10:14,
3 Січня 2019
6542
Новорічне програмування підвищило показники «UA: Першого»
Новорічне програмування підвищило показники «UA: Першого»
31 грудня – 1 січня шоу власного виробництва «Новий рік на Суспільному» перевищило середні показники каналу «UA: Перший».

Проект «Новий рік на Суспільному» взяв рейтинг 0,53%, частку 1,1% за аудиторією 18+, вибірка «Вся Україна». При цьому проект переважно дивилися саме у невеличких містах та селах з населенням менше 50 тисяч осіб – тут частка аудиторії 18+ становила 1,5%. Тоді як у великих містах з населенням понад 50 тис. осіб частка аудиторії 18+ – лише 0,58%.

Новорічне шоу вийшло на каналі у слоті 22.55-00.54 і транслювалося до і після виступу президента. Саме привітання Петра Порошенка (о 23.55) мало досить високі як для каналу показники (майже утричі вищі за середні), особливо в маленьких містах: рейтинг 0,98, частка 1,93% за «18+, Вся Україна». А у містах «50 тис.-» - часта 2,54%.

Святкове програмування удвічі підвищило показники слоту «UA: Першого» 20.00-2.00, у порівнянні із середньою часткою каналу. Середня частка «UA: Першого» в грудні – 0,68% за вибіркою «Вся Україна» та 0,59% за «50 тис.+», аудиторія 18+.

Нагадаємо, у новорічну ніч канал показав шоу власного виробництва за участі фольклорних колективів і популярних артистів різних жанрів (рок-, поп- та електронна музика). Окрім українських виконавців, виступили і білоруси — фіналісти минулорічного «Євробачення», гурт Naviband.

* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник – Nielsen; моніторинг – «Комунікаційний Альянс»; представлені «UA: Першим». Дані наведені для аудиторій 18+, 18+(50+), 18+(50-) за показниками rat% і shr%. Дані Overnight. Детальніше по показниках – у глосарії ІТК

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду