Зареєстровано Колективний договір ПАТ «НСТУ» на 2018-2023 роки. ДОКУМЕНТ
Зареєстровано Колективний договір ПАТ «НСТУ» на 2018-2023 роки. ДОКУМЕНТ
Про це сайту «Суспільне. Детектор медіа» повідомив виконавчий директор ПАТ «НСТУ» Олександр Лієв.
«Колективний договір було зареєстровано практично без зауважень, окрім однієї технічної правки. Це наше спільне велике досягнення», – зазначив він.
Нагадаємо, на початку серпня 2018 року голова правління ПАТ «НСТУ» Зураб Аласанія та уповноважений зборами трудового колективу головою спільного представницького органу профспілок НСТУ Олександр Косяченко підписали колективний договір. 3 серпня 2018 року документ направлено на реєстрацію до держреєстру. Після реєстрації він буде оприлюднений на офіційному сайті Суспільного.
31 липня 2018 року було ухвалено трудовий колективний договір року ПАТ «НСТУ», який діятиме наступні 5 років. Документ ухвалили більшістю голосів (34 – «за», 2 – «проти», 8 – «утрималися», 5 не брали участі в голосуванні).
Сайт «Суспільне. Детектор медіа» проаналізував, чим відрізняються старий та новий колективні договори.
Нагадаємо, протягом кількох місяців спільна робоча комісія адміністрації ПАТ «НСТУ» та представників професійних спілок готувала проект нового Колективного договору, який тепер обговорюється на зборах трудових колективів різних підрозділів Суспільного як центральної дирекції, так і філій. Працівники ознайомлюються з положеннями Колективного договору, вносять свої пропозиції.
Колективний договір укладається на 5 років. Він поширюється на всіх працівників і гарантує діяльність профспілок. Договір також визначає права та обов’язки сторін і передбачає щорічне звітування адміністрації та профспілок.
Положення колдоговору регулюють організацію та оплату праці, режим роботи й охорону праці, а також питання соціального забезпечення. Окрім цього, до Колективного договору готуються додатки, які стосуються порядку преміювання та надання матеріальної допомоги, додаткової відпустки, правил внутрішнього розпорядку, комерційної таємниці та інших питань.
Нагадаємо, у зв’язку зі зміною юридичного статусу компанії – з Національної телерадіокомпанії України на Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України», старий колективний договір втратив чинність, і виникла потреба в укладенні нового колективного договору.
Колективний договір – угода, яка укладається між власником або уповноваженим органом (особою) і одним або кількома профспілковими чи іншими уповноваженими на представництво трудовим колективом органами, а у разі відсутності таких органів – представниками працівників, обраними та уповноваженими трудовим колективом.