ОТР готують до травматичної економії

Генеральний директор ОТР Анатолій Лисенко повідомив агентство «Інтерфакс», що Суспільному телебаченню Росії через дефіцит коштів у майбутньому році доведеться закрити кілька програм і скоротити штат. 

«Для розвитку ОТР це не дуже добре», – каже гендиректор.

За словами Лисенка, телеканал зміг домовитися з «Внешэкономбанком» (ВЭБ) про позику в розмірі 250 млн рублів. Цих грошей мало би вистачити на забезпечення роботи протягом трьох місяців.

«Через те що ми не отримали додаткове фінансування на майбутній рік, нам знову доведеться жити від кредиту до кредиту. Гасити кредит нам доведеться з чергового траншу бюджетного фінансування, а потім знову звертатися за кредитом», – сказав Лисенко.

Лисенко також підкреслив, що, незважаючи на важку фінансову ситуацію, «чутки про смерть ОТР сильно перебільшені» Відповідаючи на питання, чи піде ОТР на те, щоб змінити статут і транслювати рекламу для покриття дефіциту коштів, керівник каналу сказав, що такий крок буде «останньої мірою».

Нагадаємо, нещодавно російський парламент відхилив поправку до бюджету депутатів Сергія Железняка й Олексія Митрофанова, які пропонували виділити ОТР додаткові 300 млн рублів на рік.

Джерело: Интерфакс

comments powered by Disqus