Скандинавські суспільні мовники вдосконалюють свої онлайн-ресурси

Суспільні мовники уклали договір з Vizrt (VisualiZation), норвезькою компанією, що спеціалізується на створенні додатків та інструментів для цифрової медіа-індустрії. Відповідно до угоди відтепер вона займатиметься вдосконаленням сайтів мовників.   

Зважаючи на те, що ринок платформ і пристроїв для користування мережею інтернет постійно збільшується, мовники планують поступово перейти на адаптивний веб-дизайн своїх сторінок.

Адаптивний веб-дизайн (Responsive Web Design) – це технологія створення веб-сторінок, яка дозволяє зробити їх однаково зручними для перегляду на різних пристроях незалежно від розміру, його орієнтації та платформи. Простіше кажучи, це не просто мобільна версія сторінки, а її комплексний аналог, зміст та форма якого можуть відрізнятися від оригіналу. Наповнення в ній фактично оптимізоване під потреби користувача та можливості його гаджета.

Таким чином Sveriges Television (SVT) та Yleisradio Oy (Yle) планують залучити той сегмент аудиторії, для якого в медіа найголовнішим показником є мобільність, адже сьогодні класичне телебачення не відповідає цьому критерію.    

Джерело: Broadcast Newsroom

comments powered by Disqus