Наглядова рада обрала ревізійну комісію ПАТ «НСТУ» та її керівника

Члени Наглядової ради ПАТ «НСТУ» на черговому засіданні, що відбулося 22 жовтня 2018 року, обрали ревізійну комісію Суспільного мовника у складі п’яти осіб.

Членами ревкомісії стали Євген Дубіч, Олександр Пальніков, Наталія Євченко, які подалися на конкурс Наглядової ради, а також ще двоє представників від державних органів Наталія Покотило (Державна аудиторська служба України) та Юлія Микитин (Держкомтелерадіо).

Головою ревізійної комісії більшістю голосів обрано Наталію Євченко.

Наталія Євченко – кандидат економічних наук, має спеціальність «Гроші, фінанси і кредит» (ДВНЗ «Українська академія банківської справи НБУ»), магістр за спеціальністю «Облік і аудит», член АССА. Наразі працює керівником секретаріату РПР, де окрім іншого контролює фінансову дисципліну, забезпечення відповідності витрат та дотримання бюджету і правил донорів; відповідає за підготовку та супроводження аудитів звітності по проектах, що виконуються громадськими організаціями – учасницями РПР (відповідно до вимог донорів та міжнародних стандартів). Раніше працювала заступником директора з фінансових питань ГО «Центр демократії та верховенства права». Наталія Євченко має також викладацький досвід, працювала доцентом кафедри банківської справи в ДНВЗ «Українська академія банківської справи НБУ». Вільно володіє трьома мовами (українська, англійська, російська).

Члени ревізійної комісії проводитимуть планові річні перевірки та позапланові перевірки відповідно до завдань, визначених Наглядовою радою згідно зі Статутом ПАТ «НСТУ» (часткова зайнятість).

Нагадаємо, у серпні 2018 року Наглядова рада Публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія Україні» оголосила конкурс для відбору кандидатур на посади членів ревізійної комісії ПАТ «НСТУ».

Раніше, у липні 2017 року Наглядова рада НСТУ ухвалила Положення про ревізійну комісію публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». У липні 2018 року було внесено зміни до положення про ревізійну комісію.

У липні 2018 року Наглядова рада створила службу внутрішнього аудиту ПАТ «НСТУ» та призначила її керівника.

 Фото: Фейсбук-сторінка Наталії Євченко

comments powered by Disqus