На 2018-2020 роки Наглядова рада встановила 5 основних напрямів діяльності ПАТ «НСТУ»

Період 2018-2020 років для українського суспільного мовника має стати періодом завершення структурної перебудови і переходу до сталого, планомірного розвитку. Після радикального скорочення штату компанії необхідно переглянути її внутрішню структуру відповідно до міжнародних принципів менеджменту, ухвалити і послідовно впроваджувати маркетингову стратегію, реалізувати вже розроблені концепції мовлення, завершити реформу інформаційного мовлення на всіх платформах компанії. Про це йдеться у «Основних напрямах діяльності ПАТ «НСТУ» на 2018-2010 роки», який оприлюднено на офіційному сайті Суспільного suspilne.media.

Нагадаємо, цей документ був ухвалений Наглядовою радою ПАТ «НСТУ» на черговому засіданні, що відбулося 22 жовтня 2018 року. З протоком засідання можна ознайомитися на сайті suspilne.media.

Серед п’яти основних напрямів діяльності ПАТ «НСТУ» такі:1. Організаційна перебудова компанії; 2. Стратегія мовлення: сприяння зміцненню соціального капіталу українського суспільства; 3. Суспільна трансформація: особлива увага до дитячої та молодіжної аудиторії; 4. Маркетингова та комунікаційна стратегія: позиціонування каналів, просування програмних продуктів, та популяризація Суспільного мовлення; 5. Зміст мовлення: завершення реформи інформаційного мовлення.

У документі йдеться про те, що Основні напрями на період від 2018-го до 2020 року включно, визначені з урахуванням оцінки реалізації компанією «Основних напрямів діяльності ПАТ «НСТУ» на 2017 рік», результатів міжнародного аудиту, проведених стратегічних сесій та дискусій за участі членів Наглядової ради, членів правління компанії на попередньому етапі її становлення.

Оцінювати успішність НСТУ по всіх напрямах діяльності Наглядова рада буде, аналізуючи звіти з провадження рекомендацій міжнародного аудиту; подані правлінням звіти щодо впроваджень концепцій (а деякі з концепцій ще потрібно підготувати, зокрема концепцію мовлення для дитячої та молодіжної аудиторії, концепцію просування єдиного бренду українського суспільного мовлення в радійному та телевізійному медіапросторі, мережі Інтернет), аналізуючи дані внутрішнього та зовнішнього моніторингу, соціологічні дані, контент-аналіз інформаційних та суспільно-політичних програм тощо.

Нагадаємо, Наглядова рада та правління НСТУ у травні 2018 року спільно розробляли Основні напрями діяльності Суспільного.

Нагадаємо, у січні 2018 року Наглядова рада затвердила Основні напрями діяльності ПАТ «НСТУ» на 2017 рік».

comments powered by Disqus