Cуспільні мовники США знайшли собі фахівців з реклами та PR серед студентів

Канали суспільного радіо та телебачення WKYU, PBS і WKU відтепер співпрацюватимуть з навчальними закладами, що готують спеціалістів з реклами та PR. Таке рішення було прийняте через неабияку потребу в стимулюванні надходжень до бюджету мовників.

Зважаючи на поступове зменшення федерального фінансування корпораціям мовлення доводиться шукати інші шляхи для того, щоб залишитися на медійному ринку країни.

Директор одного з мовників Джеймс Моргіс (James Morgese) зазначає, що пошук інших джерел фінансування є цілком виправданим. І в цьому випадку ідея про співпрацю з профільними вишами є просто знахідкою. Адже суспільне мовлення отримало багато молодих кадрів, яким, до того ж, непотрібно платити заробітну плату. Вони стимулюють канали до інновацій, проводять онлайн-опитування, сприяють кращому позиціонуванню мовника.

Так, корпорації суспільного мовлення забезпечують студентів практикою, а студенти, натомість, своїми знаннями та роботою допомагають мовникам ефективніше збільшувати свій вплив на глядачів та слухачів і краще позиціонувати себе у суспільстві.

Крім того, співпраця зі студентами дає мовникам ще одну перевагу. Річ у тім, що більшість аудиторії суспільних каналів – люди віком від 40 до 65 років. А залучаючи до співпраці молодь, вони стимулюють молоде покоління ділитися своїми смаками і, як наслідок, привертати увагу своєї вікової групи до суспільного мовлення.

    

“У зв’язку з цією співпрацею ми плануємо провести ребрендинг та зробити свою аудиторію більш активною, –  зауважує Моргіс. – Ми сподіваємося, що врешті-решт ми, корпорації суспільного мовлення, збільшимо свої прибутки, а студенти отримають досвід. Це просто безпрограшна для всіх ситуація”.

Джерело: Daily News

comments powered by Disqus