В Європейської спілки мовників нове керівництво

Про це йдеться на сайті  Європейської спілки мовників.

Президентка й віцепрезидент керуватимуть виконавчим комітетом ЄМС та допомагатимуть захищати цінність і важливість суспільних мовників у Європі.

Дельфіну Ернотт та Петра Дворжака обрали абсолютною більшістю голосів на першій віртуальній Генеральній Асамблеї Євпейської спілки мовників, яка відбулася 2 жовтня. Обранці заступлять на нові посади 1 січня 2021 року на дворічний період.

Дельфіна Ернотт Кунсі стала генеральною директоркою France Télévision 2015 року, нещодавно її переобрали на другий строк. Нині вона працює віцепрезиденткою EBU і на посаді президентки заступить колишнього генерального директора ВВС Тоні Холла.

Петр Дворжак обіймав посаду генерального директора чеського телебачення з 2011 року. До того працював старшим віцепрезидентом із питань медіапідприємств Центральної Європи, а також генеральним директором TV Nova — найуспішнішої комерційної телевізійної групи в Чехії.

Нагадаємо, у січні 2018 року генерального директора BBC Тоні Холла обрали новим президентом  EBU. Генеральна директорка France Télévision Дельфіна Ернотт Кунсі стала віцепрезидентка.

comments powered by Disqus