Співробітника суспільного мовника Латвії LTV звільнили через трансляцію для телеканалу Russia Today

Про це повідомили представники LTV у вівторок 26 березня на сайті суспільного мовника.

Член правління LTV Іварс Прієде сказав під час засіданні Комітету Сейму з прав людини та зв'язків із громадськістю, що  Гаррі Лавкінайтіс був звільнений у понеділок, 25 березня. Він додав, що співробітника було запрошено на засідання, проте він не прибув. Гаррі Лавкінайтіс пропрацював на телебаченні 30 років, але йому не пробачили організації телемосту колишнього міністра закордонних справ Латвії Яніса Юрканса з телеканалом Russia Today, який транслювали з однієї зі студій суспільного мовника Латвії LTV.

Гаррі Лавкінайтіс був працівником відділу виробництва контенту, щодня обслуговував систему внутрішнього планування ресурсів і відповідав за оренду технічного обладнання та студії для третіх осіб. Він самостійно, не координуючи свої дії з керівником свого відділу чи інших служб, прийняв рішення щодо надання послуг та забезпечення їх реалізації. Опівдні 12 березня співробітник підтвердив представникам Russia Today готовність забезпечити їх студією та людським ресурсом для телемосту. Трансляція відбулася вдень 14 березня і лише ввечері про це дізналися у компанії.

За словами члена правління LTV, звільнений співробітник організував не лише оренду студії, а також доступ Яніса Юрканса у телецентр, з яким відбувся телеміст для російського пропагандистського телеканалу Russia Today.

У компанії зробили висновки після цього інциденту та пообіцяли усунути недоліки у питаннях внутрішнього документообігу та безпеки.

У LTV пояснили, що компанія надає таку послугу, як оренду обладнання для третіх осіб, та це буває вкрай рідко. Для того, щоб треті сторони могли використати ресурси суспільного мовника, потрібні насамперед дозволи усіх відповідальних керівників служб, які розглядають технічне навантаження на даний момент і чи надані послуги не шкодять іміджу та репутації LTV.

Після трансляції інтерв’ю для телеканалу Russia Today колективLTV попросив вибачення у суспільства та телеглядачів за «абсурдну і неприйнятну ситуацію» і заявив, що  залишається відданим цінностям LTV і слугує потребам суспільства.

Фото: сайт LTV

comments powered by Disqus