«UА:Перший» покаже турнір з кікбоксингу

«UА:Перший» покаже турнір з кікбоксингу

17:52,
8 Липня 2015
2400

«UА:Перший» покаже турнір з кікбоксингу

17:52,
8 Липня 2015
2400
«UА:Перший» покаже турнір з кікбоксингу
«UА:Перший» покаже турнір з кікбоксингу
«UА:Перший» покаже командний турнір з кікбоксингу "Kick&Win" ("Бий і перемагай") у «Чоловічому клубі» цими вихідними. Про це повідомляє прес-служба каналу.

Змагання відбулися 27 червня, поєдинки найкращих спортсменів можна подивитися в ефірі телеканалу 11 та 12 липня о 15:15 та 15:00.

У турнірі взяли участь команди з різних куточків України, які складалися з п'яти спортсменів кожна. Київ представляла команда «LEGAT», із Сум приїхали «Вікінги», з Кіровограда – «Русини», «Легіон» прибув на змагання з Полтави. 

З 12 по 28 червня «UА:Перший» транслював більш ніж 100 годин Європейських ігор у Баку, серед яких змагання з пляжного футболу, водного поло, кульової стрільби та стрільби з лука, волейболу і баскетболу, веслування, триатлону і велогонок, боксу, самбо, тхеквондо, карате, боротьби і дзюдо, фехтування, стрибків у воду і плавання, настільного тенісу, маунтінбайку, гімнастики. Україну представляли 243 атлети.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду