osvita.mediasapiens.ua

«Лтава» вибрала переможця талант-шоу «Квадрат Успіху» і готує гала-концерт

Проекту, який в ефірі «Лтави» вже 20 років і який ще задовго до відомих талант-шоу на загальнонаціональних каналах став організатором популярного на Полтавщині телевізійного конкурсу молодих виконавців сучасної української пісні, йдеться на сайті «Лтави».

Цього року на конкурс надійшло 79 заявок. Після прослуховувань з продюсерами і музичними експертами 33 виконавці демонстрували свої вокальні здібності перед професійним журі. І мали змогу побачити себе   в телеверсії півфіналу, йдеться у повідомленні.  

16 найсильніших співаків, яких обрало журі,  майже 2 місяці  жили у форматі телеефірів, інтерв’ю, презентацій, ротації пісень на телебаченні з смс-голосуванням глядачів і оцінками журі.  Так визначилися 4 суперфіналісти і в останньому прямому ефірі – переможця Ним став 26-річний співак з Чутівського району Валерій Кучерявий. До речі, свого часу Валерій був учасником 4-го сезону «Квадрату Успіху» (тоді був другим). Відслуживши в зоні АТО, хлопець повернувся на сцену районного будинку культури і вирішив знову випробувати себе у  вокальному конкурсі на «Лтаві».

Музиканти та співаки зазначили, що такий телепроект   на  регіональному телеканалі «Лтава» їм потрібний. Про це вони говорили у кожному своєму  інтерв’ю, на кожному прямому ефірі, у соцмережах. Для когось із них  це справді трамплін у  професійне  майбутнє, на велику сцену (як колись для переможниці 3 сезону Яни Соломко чи фіналіста проекту  Олега Кензова). Для більшості це можливість самореалізації, шанс показати свій талант, повірити  у власні сили, утвердитися у своєму  виборі.

Телевізійна команда, що реалізовувала цей довготривалий телепроект,   відчула  важливість результату  не лише для  учасників, а й  для «Лтави» –   зростання  глядацького  інтересу до «Квадрату  Успіху» і до  телеканалу загалом.

Усі чотири суперфіналісти-переможці одержали в подарунок можливість безкоштовного студійного запису пісень – від «Лтави» як організатора конкурсу та від партнерів телепроекту. Переможцю буде відзнято кліп на його нову пісню. А ще Валерій Кучерявий отримав путівку в Європу (теж від партнерів конкурсу).

Т.В.О. директора філії ПАТ НСТУ «Полтавська регіональна дирекція «Лтава» Анатолій Мішин найкращим вокалістам  7 конкурсного  сезону вручив також сертифікати на ротацію їхніх пісень в радіоефірі «Лтави» протягом року.

«Наш проект виконує важливу суспільну місію – відкриває нові імена, дає крила молодим  пісенним талантам Полтавщини. І   принципово  й послідовно  підтримує українську пісню, – розповіла керівник проекту і продюсер конкурсу, заступник директора філії Наталія Іванченко. – Тому і подарунки від «Лтави» конкурсантам – це теж наша реальна підтримка молодих музикантів і співаків».

Фінальним акордом 7-го конкурсного сезону стане гала-концерт на Театральній площі  у  Полтаві 20 травня за участю всіх 16 фіналістів телепроекту та переможців попередніх років. Молодіжне  музичне свято  проходитиме  під гаслом «День Європи з телепроектом «Квадрат Успіху» .   Команда  «Лтави» здійснюватиме  багатокамерну телезйомку   гала-концерту і  підготує  для своїх глядачів повну телеверсію свята.

Нагадаємо, у безензі 2017 року телеканал «Лтава» розпочав показ документального проекту «Мандруємо вдома». Автор і ведуча програми Віра Чиж запрошує телеглядачів у мандрівку невідомою Полтавщиною. 

comments powered by Disqus