Радіо «Культура» з жовтня запускає нове ранкове шоу «Культура.live»

Прямоефірне шоу вестимуть три групи ведучих – Людмила Ляхевич і Валентин Махначов, Наталія Грабченко і Василь Шандро, Андрій Любич, Марія Вовчок й Діана Чорноус, йдеться на сайті «Українського радіо».  

Вони наповнюватимуть прямоефірне шоу цікавими анонсами події зі світу музики, літератури, театру, кіно, образотворчого і народного мистецтва, моди і дизайну, мистецького, молодіжного авангарду, альтернативного мистецтва, залучаючи всі регіони України. Мова йтиме про фестивалі, конкурси, концерти, прем’єри вистав, книжкові та інші форуми, повідомляють на «Українському радіо».

«Завдання програми зацікавити і захопити аудиторію через жанрову різноманітність, динаміку, оптимістичний настрій, створивши позитивну картину, своєрідну культурну матрицю дня, де кожен знайде для себе культурно-мистецьку подію, яка "зробить" його день. І якщо такої події не знайдеться "в живу", то чом би не відвідати її віртуально, адже через ранкове шоу ми будемо анонсувати передачі радіо "Культура" поточного дня. Приміром, радіовиставу, трансляцію концерту, цікаву програму із залученням непересічної особистості», – сказала продюсерка прямих ефірів радіо «Культура» Наталія Грабченко.

За її словами, під час ранкового шоу будуть включення регіональних журналістів суспільного, а також даватимуть в ефір їхні тематичні радіоматеріали.

Пані Грабченко зазначила, що ранкове шоу залучатиме до культурного дискурсу більш молоду аудиторію. Кожен зможе обрати для себе цікаву подію і сформувати свій вечір.

Нагадаємо, продюсером музичних програм Українського радіо став Олександр Пірієв, який займається радіотрансляціями концертів та має збільшити кількість передач класичної музики у співпраці з Європейською мовною спілкою. За словами генерального продюсера Дмитра Хоркіна, оновлений мистецько-просвітницький радіоканал «Культура» відкриють записами найкращих опер ювілейного 50-го театрального сезону Metropolitan Opera (Нью-Йорк).

comments powered by Disqus