Радіо «Культура» вестиме пряму трансляцію відкриття саміту G20 з Гамбургу

Про це йдеться на сайті «Українського радіо».

«"Українське радіо", враховуючи його найбільше покриття по всій країні, стає найоперативнішим джерелом інформації. І це нас зобов’язує. У перший день G20 наші журналісти розкажуть про підсумки основних зустрічей і рішень сильних світу цього, а також проанонсують наступний день саміту», - зазначив генеральний продюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

Пряму трансляцію у день відкриття саміту G20 вестимуть журналіст «Українського радіо» Василь Шандро та музикознавиця, радіоведуча Наталя Куляєва. Її можна слухати на сайті та в Києві на частоті на частоті 72,86 МГц. 

Коментуватимуть подію й розповідатимуть цікаві факти та подробиці з історії самітів G7 та G20 у прямому ефірі шеф-редактор суспільно-політичного напряму радіоплатформи, політичний оглядач Юрій Табаченко та аналітик, радіо публіцист Віталій Науменко.

У рамках трансляції прозвучить спецрепортаж оглядачки радіо «Культура» Наталії Попудрібко про унікальну Гамбурзьку філармонію на Ельбі, яку називають восьмим чудом світу і з якої транслюватиметься зустріч найвпливовіших політиків світу.

На радіо додають, що Дев’яту симфонію виконуватиме оркестр Гамбурзької філармонії під орудою диригента Кента Нагано,  хор Гамбурзької державної опери та солісти: Крістіана Карг (сопрано), Ока фон Дамерау (мецо-сопрано), Клаус Флоріан (тенор), Франц-Йозеф Селіг (бас). 

Нагадаємо, до Дня незалежності «Українське радіо» презентує спецпроект «Незалежність вустами українських захисників», який вестиме заслужений діяч мистецтв України, автор-виконавець, композитор Анжела Ярмолюк.

comments powered by Disqus