На «Українському радіо» ранкове шоу «Сьогодні. Зранку» вестимуть дві пари ведучих

Основний принцип шоу – оперативно висвітлити актуальні теми цього дня. Двоє ведучих шоу говоритимуть про те, що відбувається саме зараз, обговорюватимуть новини з експертами у прямому ефірі, йдеться на сайті «Українського радіо».

Шоу завершуватиметься включеннями від колег із регіонів. Найкращі матеріали регіональних журналістів звучатимуть на всеукраїнському рівні, додає УР.

«Ранкове шоу бадьоритиме та заряджатиме позитивною енергією слухачів Суспільного радіо, особливо тих, хто в цей час у пробках, в дорозі, заварює ранкову каву, збирає дітей в школу. У нас буде багато прямих включень, спілкування зі слухачами, дзвінків у студії. Ми першими розказуватиме про головні події дня», – зазначив шеф-редактор першого каналу «Українського радіо» Юрій Табаченко.

Уранці працюватимуть дві пари ведучих: відомий тележурналіст, у минулому ведучий «Громадського радіо» Олег Білецький та журналістка, волонтерка, ведуча радіо «Промінь» Євгенія Гончарук, і друга пара – ведучий спецпроекту «Донбас.ua» на Українському радіо Дмитро Хоркіні радіоведуча Тамара Гусейнова, яка раніше співпрацювала з австралійською телерадіокомпанією SBS World News і була редакторкою на «UA: Першому».

Крім того, відбудуться зміни і у рекламних блоках, які виходять на радіо у цей час.

«На прохання наших слухачів ми змінюємо тривалість рекламних блоків. Раніше вони звучали аж (!!) по 12 хвилин. Я дав розпорядження їх подрібнили і зменшили до 5 хвилин. Ну, і, звісно, реклама поступово стане більш динамічною», – зазначив генпродюсер «Українського радіо» Дмитро Хоркін.

Нагадаємо, з 4 вересня 2017 року на першому каналі «Українського радіо»по буднях з 13.00 до 15.00 виходитиме денне шоу «Сьогодні вдень». Його ведучими стануть Галина Бабій та Роман Коляда. За словами пана Коляди, денний слот буде сповнений легкості, польоту та харизми.

Додамо, що 26 регіональних радіостанцій Національної суспільної телерадіокомпанії матимуть уніфіковані відрізки і мовитимуть: 7:10 - 8:00, 12:00 -13:00, 17:10 – 18:00, 20:10 – 21:00.

comments powered by Disqus