«Громадське радіо» отримало тимчасовий дозвіл на мовлення в Маріуполі

«Громадське радіо» отримало тимчасовий дозвіл на мовлення в Маріуполі

19:25,
16 Вересня 2016
2679

«Громадське радіо» отримало тимчасовий дозвіл на мовлення в Маріуполі

19:25,
16 Вересня 2016
2679
«Громадське радіо» отримало тимчасовий дозвіл на мовлення в Маріуполі
«Громадське радіо» отримало тимчасовий дозвіл на мовлення в Маріуполі
15 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала дозвіл «Громадському радіо» на тимчасове мовлення в місті Маріуполі Донецької області.

Дозвіл надано на тимчасове мовлення на частоті 89,1 МГц з потужністю передавача 100 Вт на підставі висновку «Українського державного центру радіочастот».

«Громадське радіо» дотепер володіло дозволами на тимчасове мовлення на п’яти частотах: 103,8 МГц у Волновасі Донецької області, 99,6 МГц у Покровську (екс-Красноармійську) Донецької області, 90,9 МГц у Краматорську Донецької області, 90,2 МГц у Старобільську Луганської області, 101,8 МГц у Широкому Луганської області.

Також «Громадське радіо» володіє ліцензіями на мовлення на семи частотах: 70,4 МГц у Києві, 66,05 МГц у Волновасі Донецької області, 92,6 МГц у Біловодську Луганської області, 100 МГц у Білолуцьку Луганської області, 103,7 МГц у Зоринівці Луганської області, 73,46 МГц у Дніпрі та 105,6 МГц у Шполі Черкаської області.

Загалом станом на 16 вересня дозволами на тимчасове мовлення в зоні АТО володіють 16 телеканалів і радіостанцій, оформлених на 11 юридичних осіб-телерадіоорганізацій.

Найбільшу кількість тимчасових дозволів має Національна телекомпанія України (разом зі своїми Донецькою та Луганською філіями): 34 телевізійні та радіочастоти, на яких мовлять телеканали «UA: Перший», «ДоТБ», ЛОТ і радіостанції «Українське радіо», «Голос Донбасу», «Пульс ФМ».

Крім НТКУ тимчасові дозволи на 23 телевізійні та радіочастоти мають телеканали «1+1», 5 канал, «Україна», «Донбас», «Ірта», а також радіостанції «Громадське радіо», «Радіо 24», «Русское радио – Украина», «Радио Класс» і «Можливість».

18 липня Міністерство інформаційної політики оприлюднило власний законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення», яким пропонує узаконити поняття тимчасового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення і надання відповідних дозволів Нацради.

20 липня Нацрада погодила цей законопроект із зауваженнями. Зокрема, Нацрада пропонує, щоб тимчасове мовлення існувало лише на прикордонних з Росією територіях.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду