«Громадське радіо» отримало тимчасовий дозвіл на мовлення в Маріуполі
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
«Громадське радіо» отримало тимчасовий дозвіл на мовлення в Маріуполі
Дозвіл надано на тимчасове мовлення на частоті 89,1 МГц з потужністю передавача 100 Вт на підставі висновку «Українського державного центру радіочастот».
«Громадське радіо» дотепер володіло дозволами на тимчасове мовлення на п’яти частотах: 103,8 МГц у Волновасі Донецької області, 99,6 МГц у Покровську (екс-Красноармійську) Донецької області, 90,9 МГц у Краматорську Донецької області, 90,2 МГц у Старобільську Луганської області, 101,8 МГц у Широкому Луганської області.
Також «Громадське радіо» володіє ліцензіями на мовлення на семи частотах: 70,4 МГц у Києві, 66,05 МГц у Волновасі Донецької області, 92,6 МГц у Біловодську Луганської області, 100 МГц у Білолуцьку Луганської області, 103,7 МГц у Зоринівці Луганської області, 73,46 МГц у Дніпрі та 105,6 МГц у Шполі Черкаської області.
Загалом станом на 16 вересня дозволами на тимчасове мовлення в зоні АТО володіють 16 телеканалів і радіостанцій, оформлених на 11 юридичних осіб-телерадіоорганізацій.
Найбільшу кількість тимчасових дозволів має Національна телекомпанія України (разом зі своїми Донецькою та Луганською філіями): 34 телевізійні та радіочастоти, на яких мовлять телеканали «UA: Перший», «ДоТБ», ЛОТ і радіостанції «Українське радіо», «Голос Донбасу», «Пульс ФМ».
Крім НТКУ тимчасові дозволи на 23 телевізійні та радіочастоти мають телеканали «1+1», 5 канал, «Україна», «Донбас», «Ірта», а також радіостанції «Громадське радіо», «Радіо 24», «Русское радио – Украина», «Радио Класс» і «Можливість».
18 липня Міністерство інформаційної політики оприлюднило власний законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо територій з особливим режимом мовлення», яким пропонує узаконити поняття тимчасового мовлення на територіях з особливим режимом мовлення і надання відповідних дозволів Нацради.
20 липня Нацрада погодила цей законопроект із зауваженнями. Зокрема, Нацрада пропонує, щоб тимчасове мовлення існувало лише на прикордонних з Росією територіях.