З Донецької філії НСТУ звільнився керівник Віктор Підлісний – Шматов

З Донецької філії НСТУ звільнився керівник Віктор Підлісний – Шматов

14:09,
17 Травня 2017
3473

З Донецької філії НСТУ звільнився керівник Віктор Підлісний – Шматов

14:09,
17 Травня 2017
3473
З Донецької філії НСТУ звільнився керівник Віктор Підлісний – Шматов
З Донецької філії НСТУ звільнився керівник Віктор Підлісний – Шматов
16 травня директор виконавчий Донецької філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Віктор Підлісний подав заяву на звільнення за власним бажанням.

Цю інформацію сайту «Суспільне мовлення» підтвердив заступник гендиректора НТКУ з координації діяльності філій Михайло Шматов.

«Підтверджую, що Віктор Підлісний подав заяву на звільнення. Я не бачив безпосередньо підписаного документу, та думаю, що вже підписаний. Віктор Підлісний має відпрацювати два тижні, до 30 травня. Я запитував його, чому прийняв таке рішення. Віктор Підлісний сказав, що це його особисте рішення, яке не пов’язане з будь-якими причинами. Це його особисте бачення тої ситуації, що є. Він вважає за доцільне подати заяву на звільнення за власним бажанням», – сказав Михайло Шматов.

Михайло Шматов та Віктор Підлісний мають найближчим часом зустрітися.

«Я сподіваюся, що у нас буде бесіда, треба проговорити деякі питання. Можливо, ми зустрінемося завтра-післязавтра», – додав він.

За словами Михайла Шматова, Віктор Підлісний постійно курсував між Києвом і Краматорськом. Наразі у Києві працюють програмна дирекція Донецької філії, керівні представники, а також радіо «Голос Донбасу» у повному складі. У Краматорську є телевізійна база телеканалу «До ТеБе», філія має корпункти по інших містах.

Михайло Шматов не знає, хто працюватиме керівником Донецької філії.

«Мої повноваження заступника генерального директора закінчуються на цьому тижні (до 21 травня – Ред.). Чи буду я цим напрямком керувати, чи ні, для мене це ще невідомо. Відомо, що до 30 травня вступить у повноваження новий керівник, член правління Микола Чернотицький. Він знає, що Віктор Підлісний подав заяву. Я можу порадити, чим зможу. Це буде не моє рішення, – пояснив Михайло Шматов. –  Компанія не залишиться без керівництва, ти більше така складна, як Донецька. Постійного керівника на даний момент не буде. Відомо, що найближчим часом оголошуватиметься конкурс. Немає сенсу призначати туди директора виконавчого. Але т.в.о директора виконавчого буде призначений, це точно».

Він додав, що поки що Зураб Аласанія розставляє людей по напрямах. У Михайла Шматова є інформація, що він залишиться у команді НСТУ, та не знає, чим надалі займатиметься.

Віктор Підлісний відмовився коментувати про своє звільнення.

«Я поки що не хотів би коментувати такі питання. Це неперевірена інформація. Давайте, не будемо про це говорити. Поки що це зарано», – не сказав однозначної відповіді Віктор Підлісний.

За його словами, він планує  надалі працювати у Донецькій філії на посаді директора виконавчого і братиме участь у конкурсі на обрання керівника філії. «Така процедура, нікуди від неї не дінешся. На сьогоднішній день я планую це», – додав пан Підлісний.

Нагадаємо, 15 травня наглядова рада НСТУ затвердила Миколу Чернотицького членом правління суспільного мовлення , який відповідатиме за оптимізацію центральної та регіональної структури. Микола Чернотицький вже з наступного тижня планує розпочати поїздки у філії НСТУ. Після того, як його обрали членом правління, Микола Чернотицький повернувся у Суми і звільнився з посади директора виконавчого Сумської філії (« телеканалу UA: Суми»). 

Телеканал «До ТеБе» є наступником колишнього обласного державного мовника, історія якого налічую майже 60 років. Обласне державне телебачення після евакуації з Донецька та майже річної перерви у роботі, 27 лютого 2015 року відновило мовлення з Краматорська під назвою «До ТеБе». Згодом Донецька обласна державна телерадіокомпанія стала частиною Національної телекомпанії України, а з січня 2017 року – філією ПАТ «НСТУ». У липні 2016 року відновило мовлення і обласне радіо – «Голос Донбасу». 

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду