osvita.mediasapiens.ua

«UA: Перший» запустив п’ять випусків ранкових новин

«Коли "Ера" запустить ранкову програму, новини на "UA:Перший" й надалі виходитимуть о 6:30 – початок мовлення, потім щогодини – о 7:00, 8:00 та 9:00, а завершуватиме ранковий блок випуск о 9:25. У вихідні будуть лише по три випуски в рівну годину, але збільшеним хронометражем, так аби виходити на 21 хвилину, що закладені в договорі. Всі випуски новин оригінальні. Повторюватися можуть лише важливі теми, які ми намагаємося давати в розвитку, та окремі матеріали, які ми б хотіли показати якомога більшій аудиторії, адже зранку вона постійно змінюється. Для запуску додаткових випусків довелося змінити існуючий робочий графік та залучити додаткових спеціалістів, не більше 20 осіб. Оскільки працювати з самого ранку до вечора фізично не можливо», – пояснив у коментарі генеральний продюсер інформаційного мовлення Владислав Грузинський.

За його словами, крім ранкових випусків, його команда робить випуски новин о 13:00 й 15:00 та дві «інформаційні години» о 17:50 та 21:00.

«Також 1-2 кореспондента щодня працює з цифровими платформами, щоправда, поки це тільки акаунти UA:Новини у Twitter та Facebook. Але "цифра" – це наше майбутнє, ми всі це усвідомлюємо й вже зараз тренуємося аби відпрацювати робочі алгоритми. Новини – в будь–який час новини, але якщо ввечері теми даються вже в повному обсязі, то зранку це більше анонси тем, над якими ми працюватимемо впродовж дня. Ми ніби–то розповідаємо аудиторії, що ми для неї сьогодні робитимемо», – додав він.

В інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення» член правління НСТУ, відповідальна за юридичний та міжнародний напрямок діяльності Інна Гребенюк сказала, що з кінця жовтня ТОВ «Ера-медіа» планує розпочати виробництво ранкової програми на замовлення НСТУ, яка повинна відповідати всім редакційним політикам Суспільного.

Нагадаємо, комерційна телерадіокомпанія «Ера» відмовляється від ліцензії на аналогове мовлення в мережі УТ-1 на користь телеканалу «UA:Перший», але вироблятиме ранкову програму на замовлення суспільного мовника. Завдяки досягненню таких домовленостей керівництву НСТУ вдалося ще на крок наблизитися до виконання вимог Закону України «Про суспільне телебачення і радіомовлення». Адже в ньому зазначено, що Суспільне має мовити 24 години на добу в ефірах двох загальнонаціональних телеканалів – «Культура» і «UA:Перший», повідомляє телеканал. 

Після того, як ТРК «Ера» відмовилася від ліцензії на аналогове мовлення в мережі УТ-1, «ЕРА Медіа» отримала можливість виходити в ефірі «UA:Перший» з 06:30 до 09:30 з ранковою розважально-інформаційною програмою. «UA:Перший» у рамках цієї програми вироблятиме власні новини. 

comments powered by Disqus