Профспілкову організацію НСТУ повідомлено про скорочення заступників гендиректора – Ганна Бичок

Профспілкову організацію НСТУ повідомлено про скорочення заступників гендиректора – Ганна Бичок

13:08,
6 Березня 2017
4879

Профспілкову організацію НСТУ повідомлено про скорочення заступників гендиректора – Ганна Бичок

13:08,
6 Березня 2017
4879
Профспілкову організацію НСТУ повідомлено про скорочення заступників гендиректора – Ганна Бичок
Профспілкову організацію НСТУ повідомлено про скорочення заступників гендиректора – Ганна Бичок
Тимчасово виконуюча обов’язки голови правління публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія» Ганна Бичок повідомила профспілкову організацію НСТУ щодо скорочення заступників генерального директора НТКУ.

Працівники НСТУ, а саме заступники заступники генерального директора Національної телекомпанії України, будуть попереджені не пізніше ніж за два місяці до звільнення, сказала в інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення» Ганна Бичок.

«22 лютого 2017 року підписаний наказ про скорочення штату ПАТ «НСТУ» у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці. Відповідно до вимог Кодексу законів про працю профспілкова  організація попереджається за три місяці до дати звільнення працівників, а власне працівників попереджає адміністрація не пізніше ніж  за два місяці до дати звільнення», – заявила Ганна Бичок.

За її словами,  одночасно з попередженням про звільнення у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, працівникові обов’язково пропонуються інші  наявні вакантні посади.

Наразі у новоствореній НСТУ у команді менеджерів працюють заступники генерального директора Національної телекомпанії України.

«В існуючому штатному розписі залишилися посади  заступників генерального директора та радник генерального директора (звісно НТКУ, яка 19 січня 2017 року припинила свою діяльність) та всі ці посади зайняті  працівниками», – повідомила Ганна Бичок.

Тимчасово виконуюча обов’язки голови правління НСТУ пояснила, що члени правління не призначаються, а відповідно до вимог спеціального Закону про створення суспільного мовлення в Україні та Статуту ПАТ «НСТУ» вибираються на конкурсних умовах.

«Наглядова рада, констатує, що тимчасово виконуючі обов’язки члени правління не призначаються, так як така форма призначення суперечить чинному законодавству. Члени правління будуть вибрані на конкурсних умовах за поданням обраного  голови правління Наглядовою радою. Це має відбутися в квітні», – зазначила Ганна Бичок.  

Нагадаємо, 18 січня 2017 року голова Держкомтелерадіо, голова Комісії з перетворення НТКУ у ПАТ НСТУ Олег Наливайко призначив тимчасово виконуючою обов’язки голови правління НСТУ заступника голови Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ, заступника гендиректора з фінансово-економічних питань, державних закупівель та матеріально-технічного забезпечення НТКУ Ганну Бичок. Вона є тимчасово керуючою ПАТ НСТУ до обрання голови правління Наглядовою радою НСТУ. 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ.

З дня реєстрації ПАТ НСТУ наглядова рада вступила у свої повноваження. Згідно з законом, строк повноважень членів наглядової ради НСТУ становить чотири роки. Наглядова рада НСТУ працює на громадських засадах.  Відповідно до закону про суспільне мовлення вона здійснює нагляд за діяльністю суспільного мовника та має визначити основні напрями діяльності НСТУ, призначити п’ять членів редакційної ради НСТУ, обрати на конкурсних засадах на чотири роки голову правління НСТУ та, за його поданням, членів правління, встановити умови та розмір оплати праці працівників НСТУ тощо.

Як писав сайт «Суспільне мовлення», Ннглядова рада ПАТ НСТУ проведе конкурс на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ НСТУ не пізніше 13 квітня 2017 року. Претенденти на посаду голови правління НСТУ можуть подавати документи до 16 березня.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду