osvita.mediasapiens.ua

Переможець «Євробачення-2017» Сальвадор Собрал у реанімації чекає на пересадку серця

Переможець «Євробачення» Сальвадор Собрал з 18 вересня перебуває в реанімації Ліссабоні. Стан його здоров’я різко погіршився. 27-річний співак наразі перший у списку на трансплантацію, про це повідомляє португальська газета Correio da Manhã.

Після перемоги на «Єврорабченні-2017» у Києві Сальвадор Собрал зіграв багато концертів, з яких два йому довелося скасувати через погане самопочуття.

8 вересня Сальвадор Собрал дав останній концерт у португальському місті Ештуріл , на якому разом зі своєю сестрою Луїсою Собрал заспівав пісню Amar pelos dois, що принесла йому перемогу на «Євробаченні-2017». Під час виступу він не стримав емоцій і розплакався. Перед тим співак сказав у своєму відеоролику на Facebook, що «настав час віддати своє тіло науці і піти зі сцени та музики».

Наразі особи, близькі до родини співака, кажуть, що в лікарні під наглядом він у безпеці.                                             

Нагадаємо, на 62-му міжнародному пісенному конкурсі «Євробаченні-2017» у Києві переміг представник Португалії 27-річний Сальвадор Собрал з піснею Amar Pelos Dois («Любов за двох») португальською мовою, яку написала його сестра – Луїза Собрал. Португалія вперше за 53 роки, відколи країна бере участь у конкурсі, прийматиме «Євробачення-2017». 

Додамо, суспільний мовник Португалії RTP (Rádio e Televisão de Portugal) оголосив, що господарем «Євробачення-2018» стане Лісабон. Півфінали конкурсу «Євробачення-2018» відбудуться 8 і 10 травня, фінал – у суботу, 12 травня.

Додамо, що останній концерт Сальвадора Собрала транслював RTP.

comments powered by Disqus