Троє ведучих Суспільного ввійшли до комітету премії імені Тараса Шевченка

Про це йдеться на сайті президента.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Ведучі стали членами комітету Шевченківської премії за згодою.

Ірина Славінська – продюсерка «Радіо Культура», ведуча, літературознавиця, перекладачка.

Євгеній Стасіневич – ведучий програм «Букоголіки» і «Лекторій. Література» на каналі «UA: Культура», літературний критик, літературознавець.

Любов Морозова – ведуча програм  «Лекторій. Музика» та «#МузLove», музикознавиця, художня керівниця Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України.

До складу комітету також входить актриса театру і кіно Римма Зюбіна, яка наприкінці 2018-го – на початку 2019-го на «UA: Першому» вела програму «По обіді шоу».

Нагадаємо, 13 грудня головний редактор телебачення Суспільного мовника Юрій Макаров повідомив «Детектору медіа», що став головою Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Юрій Макаров розповів, що з ним узгоджували членство у новому складі комітету, нещодавно відбулася перша нарада імовірних майбутніх членів комітету. 

Як писав «Детектор медіа», президент Володимир Зеленський 19 грудня підписав указ, яким призначив голову та затвердив склад комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Шевченківська премія — найвища державна нагорода України в галузі культури і мистецтва, оголошується у номінаціях «Література», «Публіцистика, журналістика», «Музичне мистецтво», «Візуальне мистецтво», «Кіномистецтво», «Театральне мистецтво». Рішення про присудження премії ухвалює президент України на основі пропозицій Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Премія вручається до дня народження Тараса Шевченка — 9 березня.

Фото: сайт corp.suspilne.media

comments powered by Disqus