Співведучий програми «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» Дмитро Щебетюк став лауреатом премії Human Rights Tulip

twitter

10 грудня Дмитро Щебетюк отримав бронзову скульптуру тюльпана  у Посольстві Нідерландів в Україні. В Україні премію за права людини вручають вперше. 

«Лауреатом премії #HumanRightsTulip від Посольства Королівства Нідерландів цього року став співзасновник ініціативи “Доступно.UA” Дмитро Щебетюк. Вітаю і дякую за те, що робиш Україну інклюзивною та більш доступною», – написала  у twitter в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

«Щасливі, що маємо можливість змінювати нашу країну на краще і що наші зусилля отримали таку високу відзнаку. Натхненні працювати ще більше», – написала команда «Доступно.UA» у Фейсбуку.

Human Rights Tulip – премія для захисників прав людини, які просувають і підтримують права людини через інновації, створена для заохочення активістів, аби вони ділилися своїм досвідом.

Дмитро Щебетюк, через серйозну травму хребта опинився в інвалідному візку у 21 рік. Він є активіст «Доступно.UA», веде відео-блоги, проводить перевірки та тренінги, захоплюється плаванням, граю на гітарі, пише пісні. З жовтня 2017 року Дмитро Щебетюк приєднався до команди «Телебачення Торонто», яка виробляє для Суспільного мовлення гумористично-аналітичне шоу «#@)₴?$0 з Майклом Щуром».

comments powered by Disqus