Сергій Томіленко: Закон про Суспільне не повністю забезпечує розвиток радіо та регіональних мовників

nsju.org

«Якщо ліквідувати всі обласні телекомпанії, підпорядкувати це єдиній структурі, то зробити її ефективною буде складно, – зазначає Сергій Томіленко. – Буде спокуса приділяти увагу окремим проектам і менше уваги отримають радіо та регіональні мовники. Тому наша позиція: дати шанс створити суспільних мовників на базі ОДТРК. Спілка буде максимально долучатися до процесу і захищати права трудових колективів, а також шукати й пропонувати свої рішення, в який спосіб можна продовжувати ефективно існувати регіональним телекомпаніям».

За словами Сергія Томіленка, важливим завданням є позбавити владу можливості впливати на зміст медіа, щоб чиновники не могли диктувати зміст новин. Він таж наголошує на необхідності враховувати думку трудових колективів.

«Наші колеги медіа-експерти, колектив, який працює на «Першому національному», безперечно, є фанатами суспільного мовлення. Реформування УТ-1 зараз у центрі уваги. Але необхідно також їздити в регіони, спілкуватися з колективами, доносити підходи до реформування і демонструвати, що ми поважаємо думку колег, – зазначає Сергій Томіленко.

У квітні відбудеться круглий стіл, на якому представникиОДТРК обговорять проблемні питання. 

comments powered by Disqus