Працівникам Суспільного презентували новий штатний розпис зі збільшеними вдвічі окладами

Про це йшлося на зустрічі менеджерів регіональних філій з керівниками Національної суспільної телерадіокомпанії України – головою наглядової ради Тетяною Лебедєвою, головою правління Зурабом Аласанією, членом правління Миколою Чернотицьким та виконавчим директором Олександром Лієвим. Зустріч відбулася в київському телецентрі «Олівець» 19 квітня 2018 року, йдеться на сайті suspilne.media.

«У ПАТ "НСТУ" відбулися два ключові етапи реформ. Перший – це структурна реформа, під час якої колишні ОДТРК стали регіональними філіями Суспільного. Другий етап – оптимізація та уніфікація структурних підрозділів, який на зараз успішно завершено. Тепер компанія переходить до третього етапу, який передбачає побудову нової системи управління процесами всередині компанії та комунікацію із зовнішньою аудиторією», – зазначив Олександр Лієв.

У себе на сторінці у Facebook він опублікував основні зміни:

  • Збільшено оклади не керівному складу працівників в середньому майже вдвічі (середній оклад по компанії наразі 9741 грн в ЦД та 8510 грн в філіях); (Про внесення змін до Умов і розмірів оплати праці працівників ПАТ «НСТУ»Про внесення змін до Умов і розмірів оплати праці працівників ПАТ «НСТУ»)
  • Спрощено систему оплати праці (скасовано всі види надбавок, їх було чотири), встановлено єдиний принцип преміювання, процес нарахування стане прозорим і зрозумілим для кожного співробітника;
  • Уніфіковано назви посад (скорочено номенклатуру посад з 250 до 140);
  • Назви посад приведено у відповідність з ринком, і тепер вони відповідають реальним обов’язкам співробітників;
  • Трохи змінилась структура: наші колеги з Об’єднання художніх колективів «Музика» та Управління виготовлення позастудійної радіомовної продукції Українського радіо увійшли в Центральну дирекцію як ТВО «Музика»;
  • ТО «Центральний канал» змінив назву на ТО «Київ»;
  • Штатна чисельність ПАТ «НСТУ» складає 4510 штатних одиниць. Було 7050.

Згідно з новим штатним розписом скасовується доплата за вислугу років. Як пояснив пан Лієв, «тепер оклад може збільшуватись не від віку, а від фаху та особливості роботи».

Під час зустрічі менеджери філій та керівництво НСТУ спільно працювали над пропозиціями до положення про преміювання працівників регіональних компаній, а також розглядали концепцію комерційних надходжень у регіонах. На завершення зустрічі обговорили організацію у філіях фан-зон «Євробачення-2018».

Нагадаємо, у протоколі засідання правління НСТУ, яке відбулося 22 грудня, йдеться про те, щоб "затвердити та ввести в дію з 02.04.2018 року штатний розпис ПАТ "НСТУ" загальною кількістю 4 087 посад.

Наглядова рада НСТУ 25 жовтня 2017 року ухвалила рішення, що з 2 квітня 2018 року працівники публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» отримуватимуть підвищену заробітну плату. У додатку до протоколу «Умови і розміри оплати праці працівників ПАТ «НСТУ» визначені наступні оклади: головні оператор, режисер, художник, продюсер (креативний) будуть отримувати 16 тис грн, максимально 32 тис. грн. Ведучий програми, відповідальний випусковий, головний випусковий, коментатор, оглядач, редактор літературний – 9 200 грн., максимально 18 400 грн. Журналіст, кореспондент, редактор, випусковий ефіру, артист оркестру (симфонічного, камерного), артист хорового колектив (академічного), артист-вокаліст, художник-постановник – 8 300 грн. (максимальний оклад 16 600 грн) тощо.

5 квітня 2018 року Наглядова рада ПАТ «НСТУ» констатувала невиконання правлінням її рішення про підвищення заробітних плат. Зураб Аласанія поінформував, що є низка аспектів, які правління мусить враховувати при виконанні відповідного рішення. Серед них головним є недофінансування компанії. Членкиня правління Інна Гребенюк сказала, що реальний термін виконання цього рішення, який можливий при фінансовому навантаженні на квітень, це з 23 квітня 2018 року.

Фото: сайт  suspilne.media

comments powered by Disqus