Ольга Червакова: У мене немає причин сумніватися, що БПП проголосує за закон про суспільне мовлення

Перша заступниця голови Комітету свободи ВР зі слова Ольга Черваковазапевняє: БПП готовий голосувати за закон, підготовлений Комітетом. Втім, щодо позиції Миколи Томенка, який є прихильником іншої версії цього закону, його однопарційці не впевнені. Про це зокрема йшлося під час круглого столу на тему «Законодавство щодо суспільного мовлення: європейські стандарти та пріоритетні зміни до закону. Модель регіонального мовлення».

«Всі політичні гарячі голови остуджені, приведені до тями, всі зрозуміли, що це та реформа, яка не може чекати. Ми не обговорювали це рішення на засіданні фракції, але після спілкування з однопартійцями в мене нема жодного сумніву, що ця редакція закону буде підтримана нашою фракцією», - переконана Ольга Червакова.

Прес-аташе Представництва Європейської Комісії в Україні Давид Стулікнаголосив: люди, які рік тому загинули на Майдані, та ті, хто поклав своє життя на Сході, захищаючи країну від російської агресії, хотіли бачити європейське майбутнє своєї держави. «Не можна підвести цих людей. Україна має якнайшвидше наблизитись до європейських стандартів. Міжнародна спільнота вклала великі ресурси в написання закону про суспільне мовлення. З вами поділилися досвідом найкращі європейські експерти. Але головне – ваші громадяни. Вони найбільш зацікавлені у тому, щоб тут діяв незалежний, збалансований Суспільний мовник», - наголосив пан Стулік.

Цей захід було організовано громадською організацією «Телекритика» та Інститутом медіаправа за сприяння проекту Ради Європи «Впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі», що фінансується Урядом Канади; U-MEDIA, USAID, «Інтерньюз», парламентського Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

 

comments powered by Disqus