НСТУ змінила адресу та тип товариства

Про зміни до постанови Кабінету міністрів від 28 грудня 2016 року №1039 «Про затвердження Статуту публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України"» затверджені новою постановою, повідомляє «Укрінформ».

Наразі нова постанова не опублікована на сайті уряду.

Із найменування публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зникло слово «публічне». Відтепер повне найменування телерадіокомпанії - акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України», скорочене – АТ «НСТУ». Згідно з рішенням Київської міської ради змінено місце знаходження телерадіокомпанії – вул. Юрія Іллєнка, 42.

Попри те, що рішенням Київської міської ради від 11.10. 2018 №1876/5940 «Про перейменування вулиці у Шевченківському районі міста Києва» вулицю Мельникова було перейменовано на вулицю Юрія Іллєнка, без змін до Статуту в офіційних документах НСТУ змушена була писати стару адресу – вул. Мельникова, будинок 42.

Додамо, що 10 серпня на останньому засіданні наглядова рада НСТУ розглядала питання про зміни до Статуту ПАТ «НСТУ». На ньому голова наглядової ради НСТУ Світлана Остапа повідомила, що найближчим часом Кабінет Міністрів України розгляне питання внесення змін до Статуту ПАТ «НСТУ» в частині зміни адреси та зміни типу товариства. За її словами, це зумовить необхідність забезпечити здійснення державної реєстрації відповідних змін до відомостей про товариство, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Наглядова рада НСТУ вирішила доручити голові правління ПАТ «НСТУ» після затвердження Кабінетом Міністрів України змін до Статуту ПАТ «НСТУ» забезпечити здійснення державної реєстрації відповідних змін до відомостей про товариство, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Нагадаємо, 11 жовтня 2018 року на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали перейменування столичної вулиці Мельникова, що знаходиться у Шевченківському районі, на честь оператора та режисера Юрія Іллєнка.

Фото: пресслужби Суспільного

comments powered by Disqus