Наглядова рада внесла зміни в рішення. Посадові оклади для працівників НСТУ зростуть з 23 квітня 2018 року

Члени Наглядової ради Суспільного мовника на прохання правління ПАТ «НСТУ» погодилася внести зміни до свого рішення про «Умови і розміри оплати праці працівників ПАТ «НСТУ» від 25 жовтня 2017 року і перенести терміни його вступу в дію з 2 квітня на 23 квітня 2018 року.

У листі правління обґрунтувало необхідність такого кроку недофінансуванням ПАТ «НСТУ» на 50%, а також тим, що введення нових умов та розмірів оплати праці можливо було лише після скорочення загальної кількості працівників. Практично таке скорочення завершилося в кінці березня, і правління потребувало ще кілька тижнів перехідного періоду для проведення всіх необхідних процедур.

Нагадаємо, Члени Наглядової ради ПАТ «НСТУ» на засіданні 5 квітня 2018 року розглянули питання «Про стан виконання рішень Наглядової ради від 25 жовтня 2017 року щодо встановлення Умов і розмірів оплати праці працівників ПАТ «НСТУ» і, взявши до відома повідомлення правління про неможливість виконання рішення у встановлений НР термін, а саме з 2 квітня 208 року, констатували  невиконання правлінням рішення. Нагадаємо, у протоколі засідання правління НСТУ яке відбулося 22 грудня, йдеться про те, щоб "затвердити та ввести в дію з 02.04.2018 року штатний розпис ПАТ "НСТУ" загальною кількістю 4 087 посад.

Раніше Наглядова рада 25 жовтня 2017 року ухвалила рішення, що з 2 квітня 2018 року працівники публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» отримуватимуть підвищену заробітну плату. У додатку до протоколу «Умови і розміри оплати праці працівників ПАТ «НСТУ» визначені наступні оклади: головні оператор, режисер, художник, продюсер (креативний) будуть отримувати 16 тис грн, максимально 32 тис. грн. Ведучий програми, відповідальний випусковий, головний випусковий, коментатор, оглядач, редактор літературний – 9 200 грн., максимально 18 400 грн. Журналіст, кореспондент, редактор, випусковий ефіру, артист оркестру (симфонічного, камерного), артист хорового колектив (академічного), артист-вокаліст, художник-постановник – 8 300 грн. (максимальний оклад 16 600 грн) тощо.

18 квітня 2018 року питання про діяльність ПАТ «НСТУ» розглянув парламентський Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики.

comments powered by Disqus