Наглядова рада створила службу внутрішнього аудиту ПАТ «НСТУ» та призначила її керівника

26 липня 2018 року Наглядова рада суспільного мовника на черговому засіданні відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства» створила у ПАТ «НСТУ» службу внутрішнього аудиту чисельністю 12 штатних одиниць шляхом реорганізації управління внутрішнього аудиту та фінансових розслідувань. Служба розпочне діяльність відразу після затвердження положення про неї, звітуватиме про діяльність Наглядовій раді. Начальником служби внутрішнього аудиту Наглядова рада призначила Наталію Степанову.

Наразі правлінню ПАТ «НСТУ» доручено до 31 серпня 2018 року внести відповідні зміни до штатного розпису. Начальнику служби внутрішнього аудиту спільно з Комітетом з питань аудиту НР до 31 серпня 2018 року необхідно підготувати проект положення про службу та пропозиції щодо умов трудових договорів, що укладатимуться з працівниками служби. Крім того, Наталія Степанова має розробити проект статуту служби та подати його на розгляд Наглядової ради.

«Створення служби внутрішнього аудиту – це абсолютно природній крок, бо така служба має бути в будь-якому публічному акціонерному товаристві. Також це одна з рекомендацій зовнішнього аудиту. І головне – регулярна робота служби внутрішнього аудиту удосконалить систему управління, дозволить запобігти багатьох ризиків, зробить роботу компанії більш прогнозованою і ефективною», – сказала у коментарі сайту «Суспільне. Детектор медіа» голова Наглядової ради Тетяна Лебедєва.

Крім того, Наглядова рада внесла зміни до положення про Ревізійну комісію, затвердила текст оголошення про проведення конкурсу для відбору кандидатур на посади членів Ревізійної комісії ПАТ «НСТУ», наголосивши на необхідності якнайшвидшого створення Ревізійної комісії.

Нагадаємо торік у липні 2017 року Наглядова рада ухвалила Положення про ревізійну комісію публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

comments powered by Disqus