Кабмін постановив, що Ганна Бичок одноосібно здійснюватиме повноваження виконавчого органу ПАТ НСТУ

Про це йдеться у документі від 30 січня 2017 року, розміщеному на сайті «Урядовий портал». 

Постанову доповнено пунктом 3 такого змісту: «3. Установити, що з дня державної реєстрації публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” та до формування його правління в порядку, визначеному Законом України “Про Суспільне телебачення і радіомовлення України” та Статутом, затвердженим цією постановою, повноваження виконавчого органу цього товариства здійснюються тимчасово виконуючим обов’язки голови правління публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” одноосібно».

Ганна Бичок як тимчасово виконуюча обов’язки голови правління ПАТ НСТУ визначатиме одноосібно штатний розпис товариства і виконуючих обов'язків членів правління, до того моменту, поки Наглядова рада НСТУ на конкурсі не обере голову та членів правління ПАТ НСТУ.

Нагадаємо, 3 лютого о 15.00 в «Укрінформі» відбудеться прес-конференція на тему «Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України», учасниками якої будуть члени Наглядової ради ПАТ НСТУ.

Як писав раніше сайт «Суспільне мовлення», 19 січня 2017 року публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» зареєстровано як юридичну особу і припинено юридичну особу НТКУ. З дня реєстрації ПАТ НСТУ Наглядова рада вступила у свої повноваження.  З моменту реєстрації НСТУ Ганна Бичок  тимчасово виконує обов’язки голови правління, на цю посаду її призначив голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. До того пані Бичок була заступником голови Комісії з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ і заступником гендиректора НТКУ з фінансово-економічних питань, державних закупівель та матеріально-технічного забезпечення.

comments powered by Disqus