Андрій Сайчук звільняється з Суспільного

Андрій Сайчук підтвердив цю інформацію сайту «Детектор медіа».

«Я маю свій погляд на те, якими мають бути процеси управління в компанії. І він сильно відрізняється від наявних практик. Відтак, мій кредит довіри до керівництва, зрештою, вичерпано. Відчуваю, що це взаємно», – прокоментував сайту «ДМ» своє звільнення Андрій Сайчук.

Згідно з досягнутими домовленостями він залишається в НСТУ до кінця грудня. А вже з Нового року готовий відкрити нову сторінку, про це  написав  у себе на сторінці у Фейсбуку.

«Півтора роки промайнули непомітно, і от настав час прощатися з Суспільним. Багато всього було. Але в сухому залишку залишимо факти. Ми запустили 9 програм: "Тема дня", "Світло", "До справи", "Складна розмова", "Вечірнє шоу з Юрієм Марченком", "Своя земля", "Шахтарська зміна" "Пліч-о-пліч", "По обіді шоу". Крім того за командою Суспільно-політичного напряму зо два десятки спецефірів, маратонів, трансляцій», – зазначив він.

Андрій Сайчук подякував команді, з якою працював.

«А тепер про головне. Я хочу подякувати кожному члену команди СПН і згадати цих людей зосібна:

Andriy AndrushkivVikentiy KlauningDanylo MokrykDasha Sinelnikova,Дарія Гірна (Dariia Hirna)Inna BorzyloIra TsybuhКатерина МолаКсения ЗагурскаяMariya Frey Марина Федічева, Nikolai MatviichukМихайло СмутокНаталя Туркенич ІванченкоElena Voloshyna, Олена Грузинова, Світлана Кузнєцова, Світлана Коваленко, Aleksandr PopenkoOleksandra SverdlovaOleksandra OchmanOleksii ShevchenkoOlesia VakulenkoOlha Snitsarchukолег карнасюк Олена СьомкаRoman StupakDubyk SvitlanaСусанна Березнюк , Тетяна ТарасюкЮля СпасокукоцькаYakiv Liubchych
Окремо хочу подякувати тим, без кого наші проекти були б неможливі:

Albert TsukrenkoAnastasia KanarevaBogdan KinashchukПономарьов Вячеслав і Natalka PonomarivDenis MininIstan RozumnyOleksandr MorozisOlga KuchmagraРимма ЗюбінаRoman VybranovskyySofia Kochmar-TymoshenkoЮрий КошмарченкоJuliya Chernega Eugene Stepanenko

Дуже сподіваюсь, що нікого не забув)», – перелічив усіх членів команди генпродюсер.

Для колег його звільнення стало несподіванкою, про що вони написали у коментарях під постом.

«Несподівано дуже. Хотілось би дізнатись про таке не з фейсбуку...»,написала Дарія Гірна.  

Нагадаємо, у листопаді Андрій Сайчук розповів  сайту «Детектор медіа» про серіал «Шахтарська зміна», яким він займався.

Влітку 2017 року він був призначений генпродюсером суспільно-політичного мовлення НСТУ, входив у команду члена правління НСТУ Романа Вінтоніва, який відповідає за суспільно-політичний напрям на всіх платформах Суспільного мовлення.

comments powered by Disqus