31 липня на Суспільному планується підписання Колективного договору

Про це сайту «Суспільне. Детектор медіа» повідомили в адміністрації ПАТ «НСТУ».

Протягом кількох місяців спільна робоча комісія адміністрації ПАТ «НСТУ» та представників професійних спілок готувала проект нового Колективного договору, який тепер обговорюється на зборах трудових колективів різних підрозділів Суспільного як центральної дирекції, так і філій. Працівники ознайомлюються з положеннями Колективного договору, вносять свої пропозиції.

Колективний договір укладається на 5 років. Він поширюється на всіх працівників і гарантує діяльність профспілок. Договір також визначає права та обов’язки сторін і передбачає щорічне звітування адміністрації та профспілок.

Положення колдоговору регулюють організацію та оплату праці, режим роботи й охорону праці, а також питання соціального забезпечення. Окрім цього, до Колективного договору готуються додатки, які стосуються порядку преміювання та надання матеріальної допомоги, додаткової відпустки, правил внутрішнього розпорядку, комерційної таємниці та інших питань.

Питання про колективний договір буде розглянуто також на черговому засіданні Наглядової ради, що відбудеться 26 липня 2018 року.

Нагадаємо, у зв’язку зі зміною юридичного статусу компанії – з Національної телерадіокомпанії України на Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України», старий колективний договір втратив чинність, і виникла потреба в укладенні нового колективного договору.

Колективний договір – угода, яка укладається між власником або уповноваженим органом (особою) і одним або кількома профспілковими чи іншими уповноваженими на представництво трудовим колективом органами, а у разі відсутності таких органів – представниками працівників, обраними та уповноваженими трудовим колективом.

Фото: medcolpo.lviv.ua

comments powered by Disqus