16 березня - круглий стіл про пріоритетні зміни до закону про Суспільне мовлення

7bed.net

У заході візьмуть участь голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар, голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Григорій Шверк, генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія, а також представники ДТРК, ГО «Телекритика», Інституту медіа права, Незалежної асоціації телерадіомовників, Національної спілки журналістів України, Незалежної медіапрофспілки України та інші.

Експерти Ради Європи на прохання українського парламенту зробили аналіз Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення в Україні» та запропоновані до нього законопроектом №1357 до другого читання зміни. Аналіз виконано генеральним директоратом (Директоратом інформаційного суспільства та протидії злочинності, Департаментом інформаційного суспільства, Управлінням із питань медіа та управління Інтернет). Міжнародний експерт Ради Європи (Великобританія) Ів Саломон на круглому столі представить Аналіз Ради Європи щодо запропонованих змін до проекту закону про Суспільне мовлення (законопроект № 1357).

Організатори: ГО «Телекритика», Інститут медіа права.

Місце: Київ, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ», вул. Богдана Хмельницького, 8/16, Київ.

Час: 14.00-16.00

Круглий стіл відбудеться за сприяння проекту Ради Європи впровадження європейських стандартів в українському медійному середовищі, що фінансується Урядом Канади; U-MEDIA, USAID, «Інтерньюз», парламентського Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики.

comments powered by Disqus