Аласанія показав, скільки заробляє, та розповів про свою домовленість із Юрієм Стецем

Про проблеми із фінансуванням «UA:Першого» 

«Вони хочуть залишти нам бюджетні кошти на бюджетну тарифну сітку», - описує бюрократичні наміри чиновників щодо «UA:Першого» Аласанія. Медіаменеджер через проблеми із коштами почуває себе на гачку в умовах повної позірної підтримки із боку влади. «Якщо було б (сказано) так: Порошенко не хоче суспільного…Супер! Вийшли, надавали йому і все. Але, ні – всі ніби-то хочуть…»

Зураб Аласанія показує, яка в нього зарплатня

Про те, як правильно сприймати джинсу

«Renault - це електрична машина, це екологія, цінності суспільного… І ми будемо про це казати і називати речі своїми іменами. Людям треба казати правду», - захищає Аласанія сюжет Суспільного про електрокари, у котрому згадувалися машини лишень французької компанії.

Про виховання глядача в умовах падіння рейтингів

«UA:Перший» не страждає хворобливою залежністю від очікувань аудиторії, а намагається, за словами Аласанії, «підтягувати» рівень глядача до контенту. З ініціативи медіаменеджера канал попрощався із Дмитром Гордоном, Савіком Шустером та Михайлом Поплавським, - обличчями мовника, котрі забезпечували рейтинги. «Я сподіваюся, що прийде час, коли це буду вирішувати не я. Мусить бути система, яка не пускає такі пусті шоу та розваги на ТБ», - розмірковує гендиректор «UA:Першого».

comments powered by Disqus